Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Asadar ramane cum am stabilit? Am vreo doua numere de telefon (Tomita si George) sper sa ajung la timp, +-15 minute. Daca era la bazin imi lua fix 5 minute sa ajung de unde stau, asa pana in Trivale e mai departe si nu pot estima exact cat fac, dar incerc sa ma inacadrez.

panzere vad ca se sparg norii. Imi pare rau de tomita ca a venit in oras cam degeaba, dar poate ne hotaram pentru mai tarziu putin.

Scuze tuturor, m-am simţit ieri aiurea aproape toată ziua. Cred că m-a dat peste cap schimbarea bruscă a timpului. Ne vedem la finele săptămînii, sper. Propuneţi voi ceva.

Si eu am fost mult mai obosit decat eram pregatit sa recunosc, cred ca pana la urma nici pana in Trivale nu ajungeam. Daca nu dau restantele saptamana asta am sa ma duc la tara ca am ceva treaba, dar nu stiu exact, tinem legatura.

Veniti si voi pana la stalpeni :D....Weekendul asta :>

Daca mai vine cineva ma bag in cursul saptamanii ! ! ! ! ! ! ! ! !

Mergem si in timpul saptamanii!Poate bagam o tura pe dealurile Stefanestiului!

Cel mai probabil voi ieşi sîmbătă, prognoza nu anunţă nimic interesant pentru duminică. Voi fi la ora 8.00 la Bazinul Olimpic. Mă bate gîndul să dau o raită pe la Stîlpeni sau la Călineşti.

LE: Voi da o tură prin Trivale, cu nepotu', probabil vom ajunge pe la Grotă în jur de 11,00.

Salut ! Weekendu asta iesim la o tura ? Cred ca va fi ultima tura facuta sezonu asta deoarece am inceput deja scoala :| ...

Eu m-am dat spre la tara, cele 6 catarari din care 4 pe la 9% (e pancarta din aia pusa de drumari) mi-au scos sufletu. Dar pe masura ce mai bag ture din astea capat antrenament.

Nici nu mai ştiu cînd să ies cu vremea asta :blink: . Parcă aş merge la Cotmeana, dar nu ştiu ce zi să aleg: sîmbătă sau duminică http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/unsure.gif ? Prognoza îmi dă vreme mai bună duminică :) .

LE: Cred că o dau undeva de prognoză şi sîmbătă o să fiu la ora 8h30 în parcarea de la Teatrul Davila, lîngă statuie.

Nici nu mai ştiu cînd să ies cu vremea asta :blink: . Parcă aş merge la Cotmeana, dar nu ştiu ce zi să aleg: sîmbătă sau duminică http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/unsure.gif ? Prognoza îmi dă vreme mai bună duminică :) .

LE: Cred că o dau undeva de prognoză şi sîmbătă o să fiu la ora 8h30 în parcarea de la Teatrul Davila, lîngă statuie.

Daca mergem la Cotemeana si nu intervine nimic, sambata sunt si eu prezent. Pe unde mergem spre Cotmeana?

post-3091-050218400 1283926601_thumb.jpg:) Păi ne apucăm în prima fază de băbăneală. Ştiu că sunt două variante să ajungem acolo, netestate, adică cum îmi place mie :D :

1. Varianta roşie: după coborîrea spre Primărie se face un drum la dreapta, care este harcea-parcea, în sensul că se transformă în bulevardul celor 1000 de bălţi dacă plouă. Acolo slick-urile vor avea de suferit, recomand buboasele :P .

2. Varianta galbenă: trecem prin Băbana şi mergem parcă spre Groşi, avem o pantă cumplită de urcat, pe urmă nu mai ştiu http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/unsure.gif . O măsură de siguranţă ar fi tot buboasele.

post-3091-050218400 1283926601_thumb.jpg:) Păi ne apucăm în prima fază de băbăneală. Ştiu că sunt două variante să ajungem acolo, netestate, adică cum îmi place mie :D :

1. Varianta roşie: după coborîrea spre Primărie se face un drum la dreapta, care este harcea-parcea, în sensul că se transformă în bulevardul celor 1000 de bălţi dacă plouă. Acolo slick-urile vor avea de suferit, recomand buboasele :P .

2. Varianta galbenă: trecem prin Băbana şi mergem parcă spre Groşi, avem o pantă cumplită de urcat, pe urmă nu mai ştiu http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/unsure.gif . O măsură de siguranţă ar fi tot buboasele.

Ce inseamna buboase?

Bicicleta mea e asta: :) http://bicishop.ro/Biciclete-cross-Kona-Dew-562.html