red_dragon

10.10.2009 - Neuzer Bike Party - Maraton XC si DH

Recommended Posts

Salut,

Se apropie toamna, zilele sunt mai scurte intr-un cuvant sfarsit de sezon. Si asa cum v-am obisnuit si anul acesta va invitam la concursul Neuzer Bike Party. Aceasta va fi cea de a 6-ea editie. Cine a mai participat in anii precedenti deja stie despre ce este vorba: maraton xc, concurs dh, concurs pentru copii si mult-mult gulyas si bere + buna dispozitie :)

Neuzer Bike Party '09 - Dedicat amatorilor si nu numai!

Maraton XC:

10 km dif. de nivel 50 m - Pentru cei care nu au timp de antrenament dar sun t pasionati de ciclism

25 km dif de nivel 525 m = Pentru cei care mai pedaleaza din cand in cand

50 km dif de nivel 1175 m - Pentru cei care le place provocarea si challenge-ul

Site: Welcome to the Frontpage

Voi reveni cu mai multe detalii in curand.

Oh joy,inca un concurs care se suprapune unui alt concurs(duatlon brasov).Felicitari!!!Pe bune,felicitari!!!:(

Salut vexy,

Din pacate nu putem sa alegem alta data aceasta fiind stabilita inca din luna mai (publicat pe www.neuzer.ro) in asa fel ca sa nu se suprapune cu niciun MTB maraton (ma refer la tusnad si la maros maraton).

Cine a mai participat in anii precedenti deja stie despre ce este vorba: maraton xc, concurs dh, concurs pentru copii si mult-mult gulyas si bere + buna dispozitie :(

si cine nu a mai participat cum poate afla mai multe detalii?

De exemplu locatia..

Scuze Florin :"> ,

Neuzer Bike Party va fi organizat in Targu Mures pe platoul Cornesti langa Zoo. Cu mai multe detalii despre trasee, cazare si inscriere voi reveni in curand.

Nu am fost anul trecut dar cred ca se tine tot in aceiasi locatie de acum un an.

Targu Mures,pe Platoul Cornesti

(linga Zoo) a 5-a editie a Neuzer Bike Party.

In program: Maraton 10-, 25-, 50- km,Mini Downhill,Fun Race, Kids Race,

Traditionalul Gulyas si Bere.

Oh joy,inca un concurs care se suprapune unui alt concurs(duatlon brasov).Felicitari!!!Pe bune,felicitari!!!;))

Mai degraba Duatlon Brasov se suprapune cu Neuzer Bike Party... Duatlonul oricum nu este definitiv fixat pe 10.

Neuzer Bike Party - cel mai haios si distractiv mod de a incheia sezonul. Pentru cei care nu au mai fost, traseul XC e frumos, pe dealurile si prin padurile din jurul Tg. Mures, iar petrecerea si mini-concursurile biciclistice traznite de dupa merita. Doar vremea sa fie frumoasa, asa cum a fost in ultimii 2 ani. Ah, si ideal e sa vii cu sofer, nu ca sofer X_X

Neuzer Bike Party - cel mai haios si distractiv mod de a incheia sezonul. Pentru cei care nu au mai fost, traseul XC e frumos, pe dealurile si prin padurile din jurul Tg. Mures, iar petrecerea si mini-concursurile biciclistice traznite de dupa merita. Doar vremea sa fie frumoasa, asa cum a fost in ultimii 2 ani. Ah, si ideal e sa vii cu sofer, nu ca sofer :)

inseamna ca nu ai fost la cluj winter race

scuze de lipsa de modestie

Neuzer Bike Party - Site-ul in curand...

Cand va fi "in curand"? Nu de alta, dar sa stim si noi mai multe detalii, eventual sa ne inscriem on-line pe site :D

Am lansat site-ul evenimentului! :( O puteti accesa de pe linkul de mai jos:

Neuzer Bike Party 2009

Neuzer Bike Party are duşmani

Cică HACKED

"By AYS

FEDERAL ATACK TEAM

NO WAR STOP İSRAEL!

Parola ne ?"

site-ul a fost spart

Mersi pentru anunt. Si anul trecut a spart cineva site-ul. :)

Din pacate cred ca este cineva din ro.

Va fi refacut in cateva zile.

sa ne dati de stire cand il 'hacuiti' pe 'hacker' si site ul devine functional...

Site-ul a fost distrus in totalitate. Numai peste cateva zile va fi gata.

Nu stiu cine se crede tare comitand asemenea fapte, parerea mea este ca poti sa distrugi foarte usor ceva, si poti sa fi mandru si smecher ca ai sters munca cuiva, dar atunci nu stii ca valoarea adevarata este sa creezi, sa faci ceva frumos.

Imi e mila de asemenea oameni niciodata nu veti putea sa va bucurati adevarat pentru ca ati creat ceva frumos.

jesus. am crezut că e ceva minor. pff. îmi pare rău.

vă urăm mult spor şi na ... să luaţi ceva protecţie mai bună. nu ştiu.

Din pacate nu au backup si nici noi nu am facut. Am incercat sa le sun dar nu raspund la telefon. I-am trimis un mail unde am descris situatia, dar nu prea vor sa raspunda. ;)

face-ti acuma un back-up sa nu mai aveti pb pe viitor

Guest
This topic is now closed to further replies.