VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

ora asta este foarte naspa ptr mine... la 5 termin treaba, pana ajung acasa, pana halesc, ... mai gongan putin cu fimiu... care e traseul de maine? poate va gasesc pe drum pe undeva

ora asta este foarte naspa ptr mine... la 5 termin treaba, pana ajung acasa, pana halesc, ... mai gongan putin cu fimiu... care e traseul de maine? poate va gasesc pe drum pe undeva

Păi mai târziu se întunecă, mai ales că de acum încolo se micşorează şi mai mult ziua...

Să fiţi atenţi la căţeluşii comunitari din zona pepenarilor, mai ales la întoarcere; sunt unii parcă special antrenaţi pentru sprinturi.

Să fiţi atenţi la căţeluşii comunitari din zona pepenarilor, mai ales la întoarcere; sunt unii parcă special antrenaţi pentru sprinturi.

Si daca mai ai si norocul sa iti iasa cate unul in fata din 2 in 2 metrii ... :-q

Azi nu ajung. Este Sf. Maria si trebuie sa fiu prezent la un chef

Salutare! Am descoperit de curand forumul asta. As fi interesat sa iesim la o tura, poate chiar astazi. Vad ca a iesit putin soarele, tutankamon mai e valabila invitatia?

Salutare! Am descoperit de curand forumul asta. As fi interesat sa iesim la o tura, poate chiar astazi. Vad ca a iesit putin soarele, tutankamon mai e valabila invitatia?

Da, e valabilă. Vii?

Pana la urma ne-am strans 4 si am parcurs cam 20 km spre Curtea de Arges, total 44 km

Poate maine suntem mai multi ! Haideti ca puteti !

Ora 17.30 la grota in Trivale. Traseul il stabilim pe loc.

Astăzi nu ştiu dacă mai pot veni, în primul rând că am nişte treabă, iar în al doilea rând că am puţină febră, cred că ar trebui să fac o pauză până îmi revin în formă.

astazi mergem la stefanesti. putina urcare si o coborare fantastica pentru MTB de aproximativ 1km. doritorii sunt asteptati la 18 00 pe Fratii Golesti, magazinul de biciclete, vis-a vis de gotel Yaki.

Vreau sa refacem tura foarte frumoasa propusa de cristi104 acum ceva timp:

Daca sunteti amatori de o cursa mai lunga eu plec cu Radu intr-o tura spre Topoloveni-Priboieni,pe un asfalt bun cu trafic redus pana la Botesti , cu 8 km de macadam din care 3 km urcare pana la o altitudine de aproximativ 800m(Masurat cu GPS).Coborare la Candesti-Vale(Dambovita).Urcare spre Malul Cu Flori(Dambovita)-Cetateni(putem vizita schitul)-Stoienesti si intoarcere pe Boteni-Hartiesti-Davidesti-Mioveni-Pitesti.Aproximativ 140km(facuti de mine de 2 ori pe cursiera).

Noi plecam pe la ora 8:30 din Vranesti.

Doritorii sunt asteptati sambata 12.09.09 ora 8:00 in fata Bazinului Olimpic Pitesti.

Cristi si Radu, daca e ok si pentru voi, ne intalnim la 8:30 in acelasi loc.

Nu uitati diseara la 18.30 la fantana magica pentru o defilare prin oras

Salut!Sambata 12.09.2009 va voi insoti cu siguranta in tura propusa de Danstoe.Tatal meu nu poate veni intrucat tot weekendul va fi la serviciu.

Punctul de intalnire ramane acelasi ca cel de data trecuta.

• Upvote 1