VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

pai asta inseamna ca nu se mai merge la voina?

Pentru duminica se anunta tot ploaie.

Sambata si duminica vom participa la tura organizata de Luci pe traseul maratonului 3 munti.

Cine doreste sa participe poate afla detalii de la mine.

Una din cele mai frumoase ture la care am participat anul asta.

Primul set de poze :

https://picasaweb.google.com/viorelmicu72/18062011PiatraCraiului3Munti#

https://picasaweb.google.com/silvidavid/3M2011#

• Upvote 1

Maine un rulaj usor pana la izvor la Babana. Plecarea la 18.30 de la Grota.

Azi ne-am strans 5. Poate saptamana viitoare vom fi mai multi.

Imagine postată

Salutare.

Cand se mai face o tura de seara prin Pitesti si imprejurimi?

In timpul saptamanii pot veni si eu, in weekend nu pot, plec de vineri seara din localitate.

Am stabilit cu Dan sa facem ture martea si joia, cu plecare de la 18.30 de la Grota din Trivale.

Depinde de vreme. O sa anuntam permanent cu 12 ore inainte. In week-end nu suntem nici noi, de obicei plecam la munte.

Daca vremea tinem cu noi maine, dam duminica o Banaba la rulaj in ritmul meu, nu al lui Dan, ca deja mi-a scos ficatii saptamana asta :)

Detalii maine pe la ora 16.

Azi ne-am strans 5. Poate saptamana viitoare vom fi mai multi.

Imagine postată

Ia sa dau si eu o tura cu voi , sa vedem ce ritm aveti :D. Poate reusesc sa ma incadrez intr-una din zile si sa fiu prezent .

Ia sa dau si eu o tura cu voi , sa vedem ce ritm aveti :D. Poate reusesc sa ma incadrez intr-una din zile si sa fiu prezent .

Te asteptam cu placere maine, 28-06-2011 ora 18.30 la Grota in trivale pentru o tura. Invitam cu aceasta ocazie si alti ciclisti amatori din Pitesti sa ni se alature, in masuna in care timpul si placerea de a pedala alaturi de noi le permite.

Nu este concurs, pedalam de placere si pt. relaxare dupa o zi de munca obositoare.

Daca nu apar evenimente neprevazute eu am sa vin cu toate ca sunt nou pe forum si nu cunosc pe niciunul dintre voi.

asta e un alt scop al intalnirii, sa ne cunoastem, sau ne cunoastem mai bine. fiecare dintre noi a fost candva nou pe forum

Pai eu am fost azi prezent la 18.30 la grota, dar nu am zarit pe nimeni http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/unsure.gif

M-am tot plimbat pe acolo cu un mtb Focus negru, dar nu am vazut decat pe un tip care statea pe banca si langa el avea un mtb scott.

Cand sa intru in vorba ia-l de unde nu-i, plecase, iar dupa 10 minute de plimbare prin zona grotei, am tulit-o si eu.

Am facut traseul asta de unu' singur http://www.bikemap.net/route/1069602#

A fost excelent, pt ca a inceput ploaia exact cand am intrat in padure si pana am iesit in partea cealalta se oprise.

Poate joi veniti careva sa va cunosc si eu.

post-10355-0-03002600-1309291732_thumb.jpg

eu sunt "tipul de pe banca" :). de-acuma o sa ne recunoastem mai usor. am asteptat sfertul academic, dupa care am plecat inspre Babana. e si joi o zi

Azi mai vine cineva la 18.30 la grota?

Deocamdata vremea e buna, sper sa ramana asa si sa nu inceapa ploaia.

Topic inchis la cererea initiatorului.

Salutare!Inscrieri in club se mai fac? si vine cineva maine sau duminica la o tura pana la Babana sau poate chiar Cotmeana:-?? Ture zilnice mai face cineva? Sunt dispus sa insotesc pe oricine are o idee de traseu:) Astept raspuns si lant intins! :)

UTF 2012 la Pitesti
Astazi in Sala Mare a Bibliotecii Judetene "Dinicu Golescu" din Pitesti, se va intoarce o noua fila din seria proiectilor "Ultra Trail Fagaras - filmul editiei 2012".
Proiectia debuteaza la ora 18.00 cu o scurta prezentare a proiectului CarpathianMan 2013, urmata de filmul realizat de Dragos Costea si apoi pe final ii vom cunoaste pe cei care au fost acolo in acele zile de neuitat...
Proiectie realizata cu sprijinul Bibliotecii Judetene "Dinicu Golescu" Pitesti, a Salvamontului Judetean Arges si a Fotoclubului Lens Pitesti.