VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

aveti idee ce program are magazinul de bicle din pitesti? Maine de ex ..

Date de contact are cineva? Daca da, pm va rog.

programul este l- v 10- 17 . Daca doresti ceva si te putem scrie-ne aici ok?

As dori sa stiu va rog daca se poate cei care au scos in jur de 25 de minute pe tura in conditii de noroi cam de cate ori au trebuit sa coboare de pe bicicleta, cam cat au mers pe langa eventual si cam ce viteze maxime au fost atinse pe coborari.

Multumesc anticipat !

priveste detasat aceasta informatie, te rog.

nici conditiile in care s-a desfasurat acea tura si nici noi, participantii nu suntem personaje suficient de reprezentative incat sa ne oferim "performantele" drept repere! :))

succesul depinde fara-ndoiala de abilitatea fiecaruia de a pedala, de conditia fizica... si, pe alocuri, chiar de noroc :))

eu am iesit pe la 15 la o tura, si dince am vazut eu nu cred ca au fost mai mult de 4-5 pedalaci la intalnirea de la 11. Traseul este belea, va fi criminal ptr cei cu v-brake.

Sunt curios daca a scazut timpul pe tura sub 25 min ...???

Alecsandrule... ceva imresii ???

eu am iesit pe la 15 la o tura, si dince am vazut eu nu cred ca au fost mai mult de 4-5 pedalaci la intalnirea de la 11. Traseul este belea, va fi criminal ptr cei cu v-brake.

Sunt curios daca a scazut timpul pe tura sub 25 min ...???

Alecsandrule... ceva imresii ???

Ceva "imresii" nu iti dau ;)) insa iti pot spune ca si eu am V-brake si sunt foarte bune franele . Daca esti asa de curios in privinta timpilor>:/ ia vino mai bine pe traseu sa vezi ce poti sa scoti tu 8-> . a...... ia stai putin cand ai fost tu pe traseu ca nu te-am vazut? vino in week sa te alerg putin ce zici ?(:|

Nu stiu ce inseamna week ptr tine, ca pentru mine week a inceput de vineri seara si se termina maine seara. Dupa cum spuneam am fost la azi la ora 15 pe traseu, azi = sambata = week. In ceea ce priveste alergatul nu te agita prea tare fiecare alearga cum poate (eu ...mai batraneste asa nu ma laud ) ... sa fii asa zmeu si la concurs ;))

Edited by aditasse

programul este l- v 10- 17 . Daca doresti ceva si te putem scrie-ne aici ok?

apropo inainte sa ma corectezi pe mine ... explica ce ai vrut sa spui aici.

apropo inainte sa ma corectezi pe mine ... explica ce ai vrut sa spui aici.

am uitat sa pun un "ajuta" , insa am vb cu persoana la telefon asa ca ....si asa nu te intereseaza . DACA VREI SA STII CEVA....NUMELE MAI MAI MIC ESTE zmeu:)))

bafta la pedalat !!!

Nu stiu ce inseamna week ptr tine, ca pentru mine week a inceput de vineri seara si se termina maine seara. Dupa cum spuneam am fost la azi la ora 15 pe traseu, azi = sambata = week. In ceea ce priveste alergatul nu te agita prea tare fiecare alearga cum poate (eu ...mai batraneste asa nu ma laud ) ... sa fii asa zmeu si la concurs :D

Duminica e zi de relaxare, mers la biserica, stat acasa cu familia...alte lucruri.

Asa ca ramane pe weekendul viitor sa iesi cu noi daca vrei . Nu-ti place traseul sau nu vrei sa te murdaresti ?:D

Alecsandru_S= speed79

Eu personal propun moderatorilor banarea acestor useri. Il cunosc personal si i-am tot reprosat genul de replay-uri sarcastice, in zeflemea si la sto.

Marti o sa avem niste "negocieri agresive" tete a tete.

Alecsandru_S= speed79

Eu personal propun moderatorilor banarea acestor useri. Il cunosc personal si i-am tot reprosat genul de replay-uri sarcastice, in zeflemea si la sto.

Marti o sa avem niste "negocieri agresive" tete a tete.

vezi ca ai gresit un user . NU SPEED79 CI 79FUG VIO.

Dati-mi ban ca nu ma supar.

Salut,

Am iesit si eu Sambata cu un prieten din Gaesti si cu cei din Pitesti si nu numai si am luat trante cat n-am luat tot sezonul trecut :) una chair naspa care mi-a spart casca si am fost nevoie sa ma opresc la 2 ture :(

Timp tura, nu stiu ce sa zic mai ales ca in prima m-am ratacit de parca nu mai trecusem prin padurea trivale :( si in a doua tura pe ultimul viraj am cazut, nimic grav noroc cu casca care surprinzator si-a facut foarte bine treaba :)

Discutand despre timp tura, pentru mine la lipsa mea de neantrenament nu ma pot pronunta, pana la urma cred ca se doreste un concurs eveniment pt deschiderea sezonului 2010, dar privind lista de participanti ti se ridica parul, lucru care te motiveaza un pic.

Obiectivul meu este sa ma distrez si cred ca vom avea parte avand in vedere zapada de afara :) dar ca sa ma distrez treb sa ma antrenez :) cel putin sa nu imi dau duhul pe acolo.

Eu planuisem o iesire cu ceva prieteni francezi Sambata dar cu zapada asta cred ca facem un om de zapada sau partie in cel mai bun caz.

Daca venim anuntam

O zi frumoasa

Scuze pt textul lung

Eu voi fi pe traseu duminică. Trebuie neapărat să văd cum mi se comportă frînele pe zăpadă, data trecută nu au avut nimic de obiectat, au oprit cu scîrţîiturile de rigoare :). Şi, evident, mai dau jos din cîrnaţii şi sarmalele de sărbători.

A reusit cineva pana acum in conditii de noroi sa faca o tura fara sa coboare/cada de pe bicicleta ?

A reusit cineva pana acum in conditii de noroi sa faca o tura fara sa coboare/cada de pe bicicleta ?

Sunt 2 persoane, amatori , care au reusit sa scoata chiar 21 de minute/tura.

Super, acum este diferenta intre o tura si media pe 4 ture, dar oricum este un reper bun 21 min,

Cat de cazaturi, la ce am participat pana acum Maros si Sf Gheorghe bineinteles alte conditii meteo dar la cele doua coborarii au fost o adevarata placere, o sa incerc sa schimb cauciucurile la urmatorul antrenament, SpeedKing-urile mele nu par potrivite :))

o seara frumoasa

Super, acum este diferenta intre o tura si media pe 4 ture, dar oricum este un reper bun 21 min,

Cat de cazaturi, la ce am participat pana acum Maros si Sf Gheorghe bineinteles alte conditii meteo dar la cele doua coborarii au fost o adevarata placere, o sa incerc sa schimb cauciucurile la urmatorul antrenament, SpeedKing-urile mele nu par potrivite :))

o seara frumoasa

Este un topic pe la Offroad, cred, in care nu recomand sub nici o forma SpeedKing tinand cont de conditiile de pe traseu.