VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

Maine o sa intre 2 ATW-uri pe traseu, sa mai niveleasca zapada ca in anumite locuri trece de 30 cm.

Daca continua ninsoarea or sa mai dea o tura sambata sa avem un traseu cat de cat accesibil .

Foarte distractiv frate, abia astept montajul de mult nu am mai ras atata :) faina si echipa de azi. Inschimb traseul destul de FUN prima tura a mai mers cum a mai mers dar aII-a se inmuiase zapata si a fost un patinaj continu :)

la cat mai multe ture de acest gen, azi n-am bucurat si de o participare numeroasa, Bucureti, Pitestiul, Gaesti, Campul Lung si un tip de peste hotarele sincer nu am retinut nationalitatea.

o seara faina

Multumesc tuturor celor care au participat la filmarile de azi.

Sper ca v-a placut si partea distractiva a plimbarii pe traseul.

Ati vazut ca este si parcare de bicle in padure ? Ca nu ma credeati pe cuvant :)

Foarte interesanta tura!Multe cazaturi haioase:)) si coborari rapide>:) (vedem filmuletul).

Toti a-ti fost la inaltime si cu aceasta ocazie vreau sa le multumesc si baietilor de la Campulung pentru casca imprumutata si ceaiul cald^:)^

Bonus:cateva fotografii facute de tata cu telefonul, la start:Picasa Web Albums - Radu - Trivale 31.1....

• Upvote 1

Mi-a facut o deosebita placere sa pot participa alaturi de dvs. astazi mai ales ca a fost atit de distractiv. Deacum numar zilele pina la startul competitiei va invit sa cinstim acest eveniment prin participarea noastra cit mai numeroasa pe masura organizarii si generozitatii oferite de Viorel si Remus. Mult noroc si ne vedem la linia de start!

M-am distrat cu voi, baieti !!! Va multumim ca ne-ati luat usor. :)

M-am distrat cu voi, baieti !!! Va multumim ca ne-ati luat usor. :P

și eu vă mulțumesc :)

amuzanți oamenii și frumos traseul ... ”floare la ureche” :D

Deh...cand e criza financiara e greu sa te hotarasti. De aia apelez si eu la cunoscatori sa ma indrume si ei cu un sfat ceva, ca nu ne-am nascut invatati.

Vad ca sunt vizitatori pe ambele forumuri...

Daca nu ma ia pe sus vîntul mîine, voi fi în jur de 11 pe la Grota [-O<.

:D S-ar putea sa innoti prin zapada dar daca tu te incumeti sa iesi cu bicla....spor la pedalat iti doresc

Da, bre, vin. Cît dai tu 3 ture, bag şi eu una.

Panzer , renuntam la tura de maine . Nu se poate merge sub nici o forma. Abea am reusit sa merg pe jos , aluneca foarte tare...zapada este foarte mareeeeeeeeee ...asteptam :)0

Da, bre, vin. Cît dai tu 3 ture, bag şi eu una.

Panzer , renuntam la tura de maine . Nu se poate merge sub nici o forma. Abea am reusit sa merg pe jos , aluneca foarte tare...zapada este foarte mareeeeeeeeee ...asteptam :)0