VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

Salutiii!!!! Ce mai faceti prieteni?...... Sa speram ca vremea va fii frumoasa vineri-sambata. Nu am fost pe traseu dar din cate am vazut este amuzant si in acelasi timp greu...... Daca ma vedeti sa ma intrebati de vorba (sunt mai timid)..... Am un Centurion....

De la gara cum ajung la traseu,sau 'grota'..... ?

Maine gasesc pe cineva prin zona ?

Daca e cineva disponibil pe la 11 lasati-mi un nr de tel pe PM.

basso este dstul de simplu.

- cum iesi din gara mergi spre dreapta, (este o strada cu sens unic, mergi spre centru )

- vei traversa o intersectie semaforizata destul de mare (tot inainte)

- ajungi la o alta intersectie unde pe stanga ai finantele, pe dreapta evidenta populatiei, mergi tot inainte

- ajungi la o alta intersectie semaforizata ( te incapatanezi... tot inainte :) )

- treci pa langa hotel muntenia, ..... undeva pe dreapta vei vedea primaria (ceva mai in spate)

- ajungi la o alta intersectie semaforizata .... tot inainte

- la circa 500 m gasesti un alt semafor unde tu vei face stanga intrii pe o straduta destul de scurta in capatul ei este intrarea in parcul trivale si o strada care te va duce drumul drept catre un patinoar, si acolo este Grota.

Multam pt detalii :)

Traseul este marcat,sau se vede poteca prin padure ?

ge la grota, ... pe acelasi drum, urci putin si vei vedea pe stanga o biserica.

pe partea dreapta este o bariera care blocheaza intrarea inpadure ( o poteca mai lata)

pe acolo este intrarea, ... si vei gasi traseul marcat pe copaci cu o sageata rosie.

Cineva se baga vineri dupa ora 15:30 la o tura? as veni si eu dupa munca

Maine trec pe la voi pe la magazin baietii cu roata si platesc si taxa de participare sa nu fie inbulzeala sambata

noapte buna

Maine trec pe la voi pe la magazin baietii cu roata si platesc si taxa de participare sa nu fie inbulzeala sambata

noapte buna

Cu roata ai rezolvat-o...cu taxa la fel....cu ploaia trebuie sa mai vb ...sa o lase mai moale sa putem iesi linistiti!!!

noapte buna

Cu roata ai rezolvat-o...cu taxa la fel....cu ploaia trebuie sa mai vb ...sa o lase mai moale sa putem iesi linistiti!!!

Trec maine pe la voi baieti sa platesc taxa de participare! E bine ca e zapada pe traseu...:D.... Ceau

si a trecut si acest concurs, ... mocirleala mocirleala, ... am spus eu bine ca daca veneam cu bicla lu` fimiu si o luam in carca , ajungeam mai repede la finish.

deci ptr FB-ul meu, de 20 kg a fost o incercare grea... concluzia: trebuie MODIFICAT http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/21.gif

Concursul super, (ptr mine ca stiam ce ma asteapta)

Adică să ne mai tratăm epidermele cu ceva argilă. Mă bag, dar dacă plouă cu bulburuci sîmbătă - că aşa zice prognoza - o să amîn pe duminică în jur de 10.

Păi pe mocirlă n-o să mai umblu o vreme că nu mi s-au uscat încălţările :)), mă gîndeam să tragem o tură pe la Prislop. Mişu, Teo, ştiţi despre ce e vorba. Sau să ne cocoţăm pe dealul de după primăria Băbana :D, ca să nu mai zic de poiana aia frumoasă :)=P~ - la cît este de mare poţi amenaja un traseu în zig-zag pînă te ia ameţeala:-T.

facem sigur o tura weekendul asta, pe una din variantele propuse de panzer sau pe altundeva... Pana vineri ne hotaram. Alte variante!?

Păi pe mocirlă n-o să mai umblu o vreme că nu mi s-au uscat încălţările :)), mă gîndeam să tragem o tură pe la Prislop. Mişu, Teo, ştiţi despre ce e vorba. Sau să ne cocoţăm pe dealul de după primăria Băbana :), ca să nu mai zic de poiana aia frumoasă =P~=P~ - la cît este de mare poţi amenaja un traseu în zig-zag pînă te ia ameţeala:-T.

INTERESANTA propunere ! Daca vremea este frumoasa si tine cu noi ma bag si eu la tura cu voi sa ne cataram putin pe dealurile Babanei. Sper ca vremea sa se indrepte , sincer imi este dor de o tura pe asfalt mai ales dupa ce am luat la bord o tona de noroi:) .

Dane, sa iei o piatra in gura pt ca vei iesi cu noua ta bicla !!!ok?

Sambata sau Duminica ma bag si eu:P indiferent de tura,numai sa nu ploua:-S

Ar fi frumos si ceva pe asfalt ca n-am mai scos cursiera de mult:-"

Asteptam idei...

• Upvote 1

Sincer, tare mi-ar plăcea, dar sunt consemnat la domiciliu de pitici. >:D Mai nou, nu pot ieşi decît sîmbătă, tocmai m-a anunţat consoarta că va fi duminică prin capitală cam toată ziua.

Cu prima ocazia dupa ce imi va veni bike-ul cel nou,voi veni si eu la ture. @panzer- nu uita aparatul foto acasa:D......