VIOREL

Planificator Ture Organizate De Catre Warpsoft

Recommended Posts

nu trebuie sa-ti ceri scuze, robert! poate ploaia :), care ne da emotii

Vio, in functie de cum se-arata vremea mainea dimineata iti dau sau nu trezirea

am aflat ca zi a dat ceva ploaie pe la campulung.

dac-o ploua... asta e... numaram banii [-X

nu trebuie sa-ti ceri scuze, robert! poate ploaia :), care ne da emotii

Vio, in functie de cum se-arata vremea mainea dimineata iti dau sau nu trezirea

am aflat ca zi a dat ceva ploaie pe la campulung.

dac-o ploua... asta e... numaram banii :)

Deci ... o să plouă. Dar vă îmbrăcaţi bine şi vă duceţi ca să mor io de oftică.[-X

Deci care cobesti, ca nu esti singurul, NU O SA PLOUA !

Deci [-X ... mă oftic oricum. Să faceţi poze muuulte !

Mama omida tanchista, recte Panzer a cobit si ne udaram putinX_X

merci, vio, de instantaneul in care dadeam maclavaisul jos de pe Mita.

Peisajele, insa au fost extraordinare, iar aerul... nu mai vorbescO:-)=))

Cristi, imi pare rau de pinioanele tale. Vino luni la magazinul de biciclete din Fratii Golesti si le rezolvam.

Vio, iti sta minunat in pantalon cu talie joasa:))

Foto aici http://www.ciclism.ro/forums/members/danstoe/albums/dambovicioara-19-09-09/

Creste inima in mine cand vad atatia bike prin zona, eu acum sunt la o aruncatura de bat de voi, de la Gaesti cu ceva baieti fani care se mai dau cu bike-urile prin zonele deluroase din prin imprejurimile Gaestilului si ar fi foarte fain sa ne vdm cu toti la o tura.

O sa vizionez des acest Topic si poate ne combinam si noi cu voi la o tura sau poate acceptati o propunere din partea noastra cine stie?

La cat mai multe ture si zile frumoase pe acest an.

merci dar nu am venit pregatit, sunt la munca in Dacia si nu mi-am luat si bike-ul cu mine, dar data viitoare cu cea mai mare placere, vorb azi cu baieti din Gaesti si poate facem ceva, vedem

plimbare placuta va doresc

Nu uitati, maine la 18.30 la fantana magica pentru plimbarea saptamanala prin oras

am trecut si eu azi pe la 18 35 prin piata primariei, si ma asteptam sa gasesc trupa acolo dar surpriza, ... 2 baieti pe banca, si cam atat

Pana la urma a fost Dambovicioara :

Am fost si eu aici, cu "pejosul" ce-i drept, si am facut poze in muilte din locatiile pozate de voi :-bd. Foarte frumos!

am trecut si eu azi pe la 18 35 prin piata primariei, si ma asteptam sa gasesc trupa acolo dar surpriza, ... 2 baieti pe banca, si cam atat

pentru ca un garcea ne-a usuit de acolo :-bd

Ce ? Daca eu nu am putut sa vin gata s-a dat un garcea la voi si ati plecat ?

Unde scrie ? Ca nu-s indicatoare de interzis biciclete + ca erati pe langa ele.

Nu am prins faza de la inceput. Tot ce stiu e ca atunci cand am ajuns era un politist care incerca sa explice ceva, si restul grupului plecand. Poate posteaza cineva ce s-a intamplat.

Oricum, am fost prin padure dupa.

Tot mai tarziu, am ajuns si eu ... am inteles ca li s-a zis ca nu au voie sa stationeze :))

Imi pare rau ca nu am fost sa ma cert cu el ( am istorie in asa ceva, cu chemat de superiori, injuraturi, incercari de arestare din astea )

Cred ca inainte sa credeti si sa va supuneti la tot ce abereaza domnii analfabeti din corpul gardienilor publici emancipati, ar trebui sa cititi asta Politia Comunitara Pitesti - Atributiile Politiei Comunitare si apoi sa le dati peste nas. Mie incercau sa-mi explice ca rotile de la role au efect de diamant fata de placile din granit si le taie si distrug minunata piata. Inca mai rad cand ma gandesc cat de serios era imbecilu.

Sper sa ajung joia viitoare la timp, sunt curios daca nu o sa mai avem voie sa stationam :))) :))

Am fost azi in strand shi ma gandeam ca ar fi o alternativa mult mai spatioasa, frumoasa si relaxanta la fantana din centru (pentru intalnirea de joi).plus ca am vazut multa lume pe bicicleta.

Ce ? Daca eu nu am putut sa vin gata s-a dat un garcea la voi si ati plecat ?

Unde scrie ? Ca nu-s indicatoare de interzis biciclete + ca erati pe langa ele.

Problema este că sunt vreo 2 indicatoare: unul la teatru şi celălalt la biserică. Dar dacă mergi pe lîngă bicicletă Garcea nu se ia de tine. Oricum data viitoare, cînd apar specimene de-astea, cereţi-le să vă întocmească un raport / proces verbal - dacă tot vor să îşi facă de lucru, iar la observaţii să scrieţi: „Agentul miroase tare a alcool !!!“ Să vedeţi distracţie pe urmă ! >:o

Pe de altă parte, parcul ştrand mi se pare mult mai atrăgător ca loc de întîlnire şi mai spaţios.

saluti!!ce mai faceti ? sa stiti ca acolo am vazut lume si cu scutere......frumoase trasee.

:)) Ohooo, maestre Tommy, eu unul fac foarte tare; am intrat în cercul select al pedalacilor pe taste, că pedalele nu le-am mai simţit de vreo trei săptămîni. Casc gura la ce fac băieţii pe la concursuri şi-mi dau cu presupusul ... evident că la starea vremii încă nu m-a bătut nimeni =)).