ovidiu

ANULAT! 25.09.2009 - Bucuresti MTB Maraton - Tura Sudului

Recommended Posts

Bine ai revenit. Toata lumea cu ochii pe concursul asta te astepta pentru ca s-a inteles (sau cel putin eu am inteles) ca esti co-organizator,dar se pare ca nu e asa. Dar tu crezi ca mai este timp pentru organizare daca pana acum s-a ramas tot la stadiul de proiect?

Nu stiu ce sa spun. Daca luni sau marti nu se tureaza motoarele (site actualizat, plata online, toate detaliile puse la punct) mai bine se renunta la proiect.

In concediu am fost contactat si de un prieten care vrea sa faca ceva in zona Bran. Am sugerat sa amane pentru anul viitor.

In aceasta perioada ar fi ideal un concurs de XC in Bucuresti. Incepe si perioada buna pentru Ciclocros. Cred ca trebuie sa ne axam si pe acest gen de concursuri(maratoane deja avem, slava domnului)

Îmi cer scuze pentru informaţiile eronate, pe care vi le-am servit.

Aveţi milă, va rog!

Mila ?! daca te prind pe strada dau cu masina peste tine :)(*)

Azi am avut o zi naspa. De obicei nu le am. Dar cum azi am avut-o si am vazut tampenia aia de mesaj, l-am sters. Avem un regulament, majoritatea il respecta, respecta-l si tu, mai ales ca ai aceeasi varsta ca si mine, carol_b3st.

Organizatorii nu dau niciun semn de viata pe topic, deci...

Ce facem ? Inchidem topicul ?

Nu stiu ce sa spun. Daca luni sau marti nu se tureaza motoarele (site actualizat, plata online, toate detaliile puse la punct) mai bine se renunta la proiect.

Nu puteti avea putina rabdare? :-SS Ca maratoanele nu fug cu trenul de doispe.

Competitia nu se va organiza in acest an. Sa speram ca Bogdan se va mobiliza si va organiza ceva in vara anului viitor.

Guest
This topic is now closed to further replies.