basso

La Multi Ani !

Recommended Posts

La Multi Ani tuturor Mihai si Gavrila!

Dedicatie speciala pentru Mihai Ghimpu! :cheers:

La mulți ani sărbătoriților!

Și pt dumneavoastră don' Ghimpu ;) evident, un gând bun în plus.

La Multi Ani !!!!! Muti

Sa ne cresti mare si sanatos tinere. si sa ne vedem cu bine cat de curand ... stii tu m/

• Upvote 1

In primul rand mii de multumiri; apoi in al doilea rand cred ca ne vom revedea "stiti voi unde si cand" - m-ati convins = asa ca ne vom pupa cand ne vom revedea curand. <):)

Sa ne traiasca si micuta doamna a Rechinului :)). La multi ani Ioana (ptiu, dar tinerica mai esti). @};-

Postez și aici ceea ce am postat pe profilul meu de FB.

Mamă ce-mi place de voi...nici bine nu e dimineață și deja începeți cu texte cu ”La Mulți Ani România”. Ce dracu mă? În loc să stați să postați tot felul de rahaturi și să urați unei țări ”La Mulți Ani” mai degrabă v-ați gândi în alea 2 minute cum să ajutați ca țara asta să fie mai ok. Ceva gen, nu mai aruncați chiștocurile în nisipurile plajelor, nu mai aruncați sticlele și tot ce e de plastic pe munte ca și urmașii urmașilor voștri să le descopere. Gândiți-vă cum să faceți să respirați un aer mai curat...

• Upvote 3

Postez și aici ceea ce am postat pe profilul meu de FB.

Mamă ce-mi place de voi...nici bine nu e dimineață și deja începeți cu texte cu ”La Mulți Ani România”. Ce dracu mă? În loc să stați să postați tot felul de rahaturi și să urați unei țări ”La Mulți Ani” mai degrabă v-ați gândi în alea 2 minute cum să ajutați ca țara asta să fie mai ok. Ceva gen, nu mai aruncați chiștocurile în nisipurile plajelor, nu mai aruncați sticlele și tot ce e de plastic pe munte ca și urmașii urmașilor voștri să le descopere. Gândiți-vă cum să faceți să respirați un aer mai curat...

LA MULTI ANI ROMANIA !
  • Upvote 2

La multi ani romanilor si oamenilor care traiesc in Romania (chinezi cu "j",americani,italieni etc) si care isi doresc o tara mai buna (app. de postul lui Pandy) :).