paulrad

Filme cu/despre biciclete

Recommended Posts

Emisiunea "Natură şi aventură" (sambata, tvr2, 18:00) de ieri a fost dedicata unui calatorii in muntii apuseni pe bicicleta. Daca a inregistrat cineva poate posteaza si pe aici emisiunea...

ps: sau daca nu , nu pierdeti azi reluarea de la 08:30 dim.

Race across the sky nu il gasesti... inca.

Se gaseste pe cyclebitz.info.

era vorba de race across the sky 2010. Dar e bun si 2009 :)

Multumesc frumos pentru indiciu, LucianLS. Am reusit in sfarsit sa-l vad si eu, l-am gasit interesant, iar acum astep sa apara si urmatorul.

stiu ca exista si filmele 24 solo si off road to athens. Primul despre recordul la cursa de 24h al doilea despre calificarile unor americani la olimpiada de la atena. Singura problema e ca nu stiu de unde sa le iau. Are cineva idee?

stiu ca exista si filmele 24 solo si off road to athens. Primul despre recordul la cursa de 24h al doilea despre calificarile unor americani la olimpiada de la atena. Singura problema e ca nu stiu de unde sa le iau. Are cineva idee?

Pe 24 solo il poti lua de pe cyclingtorrents.nl.

Gino Bartali - L'intramontabile

A fost filmat si in Romania si joaca si actori de-ai nostrii (Alexandru Bindea de exemplu).

Filmul se gaseste pe cyclingtorrents.nl.

Desi e in italiana si se poate intelege destul de usor, daca dati de subtitrare in romana anuntati si pe forum.

Da. Este pe extremebits.org.

24 solo

picktorrent

off road to athens

cyclingtorrents

Filme cu si despre curatarea/mentenanta bicicletei cat si despre reparatii aveti idee unde gasesc?

Pe cyclingtorrents sunt 3, le-am luat pe toate avand in vedere ca unul inca nu l-am downloadat complet.

90 Minutes until Work

Tipu' are mai multe filme foarte, foarte tari pe canalul lui. Nu stiu daca a mai fost postat pe aici, pe forum.

Si printre altele se pare ca are un traseu de MTB la 20 de minute de casa :rolleyes:

Daca nu m-am uitat deja la el de 10 ori, si tu acuma mi-ai facut chef iara.

Pentru amatorii de coborari faine, ceva cu picioarele pe meleagurile noastre. O tura tare, la care m-am gandit de multe ori, dar am lasat-o balta de fiecare data. Altii nu:

• Upvote 3

De privit si admirat:

Daca vreti si voi... aflati mai multe despre zona si ce grozavii s-au intamplat acolo gasiti aici.

@hcampian - Superb videoclipul dar mai ales coloana sonora aleasa. Felicitari! (Mi-ar place si mie sa dau o tura pe acolo :rolleyes:

Bine ca nu ati dat de prietenul Ursache

• Upvote 1