ovidiu

Last climb on Transfagarasan - 2009 & 2010 & 2011,12,13,14...

Recommended Posts

Stai liniștit că deja filmul este viral pe facebook. Sigur nu se pierde prea curând::)

Io am făcut seppuku virtual.

Meam ucis contu' de feisbuc. Nu dezvolt aici că n-are rost.

Da' zic: nu totul se rezumă la facebook. Egzistă vieață și după ;)

scuze, mi-s off-topic

deci dau si eu o naveta de bere. In sfarsit adevarul e spus negru pe alb.....sau in fine, alb pe negru: " D-le Ovidiu Alpinman nu-i de tastatura" min 1:42

In sfarsit, cineva ma apreciaza la adevarata mea valoare.

• Upvote 1

Io l-am vazut intai pe FB, acu-l gasesc aici. SUPERB! Un plus si de la baiatu'!

@Alex - Genial! Am ras cu lacrimi :) de la mine ai un bidon de vin dedicat! Herr Ovi - baiatul asta tre premiat pt filmul iernii:) Chiar, coznitarii unde is? @Lucica - are dreptate omul, ai venit fara bicla, ai uitat betele de la cort, nu ai beut... Deci? Genial filmutetul!

...nu ai beut... 

Dar cine mai apucă sa bea când e Cumnatu, Alpinman şi restul Drink Team-ului prin preajmă???

Mai Lucica, bautura era cat raul de la Cartisoara dar tu nu, icre negre, icre nero :)

Frumos resuscitat acest subiect :-) sa curga cerneala!

Singura denaturare a realitatii istorice e ca eu n-am ramas in camera... Eram pe frontul de est. Cu Trevizes.

• Upvote 1

@MaC - Are Ubuntu diacritice... Doar că l-am făcut între două migrări de baze de date între multe alt+tab-uri... și mi-a venit mult mai la îndemână să scriu fără... apoi, atunci "mi-au venit" replicile... și le-am scris :)

Sper să nu se supere nimeni pentru filmuleț. Vreau să fie considerat doar o glumă... dacă e proastă... îmi cer scuze.

Vreau să fie considerat doar o glumă... dacă e proastă...

Ce gluma domne, mi-am vazut numele acolo, m-ai facut vedeta de cinema, am trimis filmul la toata lumea, nimeni nu a inteles mare lucru, dar ce conteaza, ce era important a fost notat.

MULTUMIRI, asta e tot ce trebuie sa primesti. retsul de beri etc. iti dai seama ca sunt doar virtuale.

Ș-ai mers și puțin anu' ăsta :P

Și tot fuseși făcut vedetă.

Ș-ai mers și puțin anu' ăsta

la ce te referi, la biciclit sau la tastat? hai mai baga 2-3 posturi sa-ti pastrezi functia de moderator ca altfel bate la ochi =))

Și, și.

:))

uite am mai băgat unu' ;)
Dar umblă vorba că pe la 2000 și ceva de bălării scrise te dau afară.   /:) (vezi Seb)

Or' io tocma asta vrieau, d-aia mă bag în seamă peste tot :p

pai poate trebuie doar sa faci o cerere, o demisie, ca ne0am saturat toti de tine si mai ales de scrisul ala al tau mizerabil.

si toata lumea spune ca-i place numa' ca sa se dea bine pe langa (viitorul-fost) dom' moderator. huo si rusine sa-ti fie, sa nu mai zic oamneilor de aici ca mi-ai mancat mancarea, de fata cu mine. data viitoare imi comand doua portii, poate asa am si eu norocul de a manca ce-mi comand.

nu răspund la provocări :P

Foarte , foarte fain clipul . De mult n-am mai ras asa tare, si mult . O deschis sefu usa si ma vazut razand , singur in birou precis ma trimite sa-mi repet examenu pisologic. Felicitari Alex.

Her furer io ce zice forumul catre mine : ''Subiect vechi!

maus, au trectut mai mult de 180 zile de la ultima activitate în acest subiect de discuții, și este posibil să nu mai prezinte actualitate. Ești sigur că vrei să „dezgropi” subiectul cu un răspuns după atât de mult timp?''

Dar eu cred ca incepe sa fie de actualitate...Sau nu o mai comitem? Cumnate ,Alpine ?

Ovidiu -sa-l lași pe Burlacu in camera ca sa ia notițe temeice...Poate mai indulcește mesazu'.

Anul asta ii va ameninta pe toti ca-i mananca lagarul de suspendati unde e Obersturmbandfuhrer groaznicul SS Mladen :))

Atentie! Suspendatii si depunctatii au inceput sa se organizeze. Ghimpu si-a angajat avocat. Lagarul, in prima faza va fi declarat neconstitutional, apoi mai vedem. Iar faptele comise de SS sunt imprescriptibile. E si aici o paine de mancat. =))

Her furer io ce zice forumul catre mine : ''Subiect vechi!

maus, au trectut mai mult de 180 zile de la ultima activitate în acest subiect de discuții, și este posibil să nu mai prezinte actualitate. Ești sigur că vrei să „dezgropi” subiectul cu un răspuns după atât de mult timp?''

Dar eu cred ca incepe sa fie de actualitate...Sau nu o mai comitem? Cumnate ,Alpine ?

Prezenti! apartamentul e rezervat! tu?

Si mie mie dor de o pastrama...Insa daca nu vin si baietii veseli -nu are acelasi gust.