ovidiu

Bicicleta preferata.

Recommended Posts

Nu aveti gusturi rele beieti...

Imagine postată

... bicicleta interesanta si destul de putin caracteristica spatiului Carpato-Danubiano-Pontic. La ce ai folosi-o?

Iata si preferinta mea:

Imagine postată

hcampian, anul trecut am fost in Belgia cu serviciul. Acolo am avut ocazia datorita unu bun prieten de servici belgian ( chiar seful meu din Belgia ) sa particip la trasee facute acolo weekend de weekend.Deci nu concurs ci doar cate un club ( si sunt extrem de multe in fiecare zona fiind organizate astfel de trasee) care pune pe net un traseu de o zi pe o zona aranjata de catre ei in care ca sa intrii platesti un 2-3 euro ( aici intra si masa de pranz racoritoare si berea de dupa http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/tongue.gif ).

Acolo la pauza pentru suc am avut ocazia sa vb cu un mandru propietare de cannondale lefty ( exact ca in poza doar ca pe negru) . Mi-a zis ca a costat ceva pe la 4-5 mii euro ( nu stiu cat de real e) .. dar cel mai important m-am si tras cam 2 ore cu el !

Deci experienta a fost de neuitat cu toate ca primele 10 min aveam impresia ca pic pe partea opusa a bratului furcii. A fost superb si iti recomand cu mare avant sa purchase asa diamant al MTB. ( nu mai vb ca exceleaza in non- greutate sa zic asa ). Specific parca cadrul era din carbon ( nu pot garanta ca eram prea fericit sa privesc chiar toate detaliile )

Imi pare rau ca nu sunt acasa sa put o poza facuta acolo .. dar cand ajung o sa fac un edit.

Cand ti-o cumperi te rog si mie o poza cu frumoasa asta !

vad ca majoritatea sunt bicle de contratimp! oare care sa fie explicatiunea?

Imagine postată

Poza asta e dintr-un magazin care vinde pe net, cand am vazut 2999 euro pret mi-a stat inima, deja faceam rate in banca http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif dar dupa ce am citit mai bine era doar pretul cadrului si la mega-oferta inca :cry:

Roata din spate atinge cadrul !!! http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

OFF TOPIC

... cate imagini are cu mine pe pagina sa de net

Pentru clarificare si diferentiere, intre "pagina mea de net" si "Photobucket" (Photobucket is the most popular site on the Internet for uploading, sharing, linking and finding photos, videos, and graphics. Your free Photobucket account can store ... http://photobucket.com/about) este o diferenta mare. Daca am un "free account" pe Photobucket nu inseamna ca Photobucket devine automat "pagina mea de net"; nu amestecam mere cu pere :roll: . Nici www.ciclism.ro nu e site-ul meu doar pentru faptul ca sint user inregistrat.

Nu ti se pare bolnav faptul ca pe un site unde tii poze cu peisaje superbe, amintiri pretioase din vremurile de demult, castele care iti taie rasuflarea, masini de epoca, biciclete de tot felul, prieteni, solutii cicloturistice sa bagi si 11 (11 !!!) poze cu o persoana pe care vrei sa o ignori, de care spui mereu ca nu valoreaza 2 lei, pe care o iei mereu la misto si o "umpli de complimente" ?!?????

Nu ti se pare bolnav faptul ca ...bla bla

uai,las-o moarta frate,chiar esti aiurea

OFF TOPIC

Nu ti se pare bolnav faptul ca ...

Lasam pe altii sa decida :wink:

... bagi si 11 (11 !!!) poze cu o persoana ...

Ai fi vrut sa bag mai multe ? Viata e plina de surprize :wink:

... spui mereu ca nu valoreaza 2 lei ...

Nu-mi amintesc sa fi spus asta. Dupa ce sa te taxez ? Greutate ? Inaltime ? Haide nene, nu sintem in tirgul de vite ...

Ca sa-l citez pe basso, "las-o moarta"; acum nu mai e amuzant, devine penibil.

:wink: Daca fiecare utilizatori inregistrat mi-ar dona cate un euro... sigur voi aveam banii necesari achizitionarii bicicletei :twisted: dorite :(( :D

:wink: Daca fiecare utilizatori inregistrat mi-ar dona cate un euro...

Presupunind ca nu trebuie sa faca rate la banca :wink: :wink:

Da, trimite-ti prin posta :cardul si pinul ca sa va incarc contul cu un euro :shock:

dupa ce o sa dai cate un euro la fiecare dintre membrii forumului, o sa-ti dai seama ca ieseai mai ieftin daca-ti cumparai singur bicicleta

dupa ce o sa dai cate un euro la fiecare dintre membrii forumului, o sa-ti dai seama ca ieseai mai ieftin daca-ti cumparai singur bicicleta

deci...asa cum am mai zis dar vad ca nu mai apare postu...ai exact la fel de multi bani, avantajul fiind ca ii ai pe toti intr-o singura zi nu pe durata intregului an, deci un fel de credit cu dobanda 0!!!

Dar nu inteleg de ce ne batem noi capu cu chestia asta in loc sa fim on topic si sa punem poze cu bitza preferata?

Să vezi ce cont îmi fac prin proxy sau pe la un internet cafe, & adun de la fiecare câte un euroi şi dispar cu banii în ceaţă Imagine postată

Imagine postată