ovidiu

Bicicleta preferata.

Recommended Posts

Cel mai frumos MTB pe care l-am vazut pana acum, cu butuc Rohloff la care visez in continuare:

Imagine postată

Imagine postată

• Upvote 1

Da, intradevar ,este superba pacat ca nu se gasesc si pe la noi si e foarte scumpa ,in jur de 3000 euro.

waa...o bicicleta ferarri...si eu vreau:rolleyes:.Daca e si mtb cu atat mai bine:D.

Anu asta am vazut live niste modele colnago ferrari dar cea mai buna avea xt/lx! la mtb ! SUNT SPLENDIDE+ ca eu sunt fan ferrari

Cel mai frumos MTB pe care l-am vazut pana acum, cu butuc Rohloff la care visez in continuare:

Imagine postată

Imagine postată

Eu sunt cam habarnist la modele single speed dar totusi ce are in plus fata de un single speed normal de e asa de scumpa ? (fara furca care stiu care m-a dat pe spate)

Gata m-am cam lamurit ! Nu prea stiu cu ce sa manca rohloff dar totusi ! de ce e mai bun acest butuc decat niste pionione xtr , schimbator xtr si niste manete xtr cu chitul de yumena pe ele ! Cred ca pretul nu depaseste 300 de e si cred ca sunt mai usoare decat butucu ! Poate spun aberatii dar vreau cateva lamuriri!

PS Si pe mine ma inca ideea + ca nu sunt adeptul standardului !

pentru vise umede...

Edit by admin:Incearca niste vise umede de dimensiunea 800x

Daca pui poze de 2.000 de pixeli nu mai intelege nimeni nimic

Edited by Ovidiu

mica si neagra (ca mare si rosie e prea mare :D) - versiunea de anul trecut

Imagine postată

Cube Acid-ul e noua mea bicla preferata, am avut si nopti nedormite cu gandul la ea, drept ptr care am si luat-o :D mai mult sa pot dormi linistit :D iar raportul pret/calitate e mai mult decat perfecta, ptr ceea ce vreau sa fac cu ea.

She is my new sweet 'love' :) welcome in my life baby :rolleyes:

si eu tot pe mosu' il astept...accept oricare din cele doua variante:D

Imagine postată

Imagine postată

oho, frumoase bicle vreti voi.. mie momentan mi-i gandul la ceva mai modest...peste cateva zile e ziua mea de nastere(6 septemrbie) asa ca probabil am sa o cumpar..numa' sa vina banii.>:P

oho, frumoase bicle vreti voi.. mie momentan mi-i gandul la ceva mai modest...peste cateva zile e ziua mea de nastere(6 septemrbie) asa ca probabil am sa o cumpar..numa' sa vina banii.>:)

Nu înţelege greşit - ăsta e topic de vise erotice, nu de ce avem defapt pe acasă ;)

Pun şi eu trei bucăţi:

WARP Time Warp - merida-bikes.com

O.NINE XX - merida-bikes.com

Ninety-Six Carbon XX - merida-bikes.com

Curat vise umede... :P

@octav, colnago ala negru arata sexy rau...parca de abia asteapta sa fie incalecat..

Nu înţelege greşit - ăsta e topic de vise erotice, nu de ce avem defapt pe acasă :P

pai incearca sa ma intelegi corect:D, nu am cursiera in casa(am un mtb) si visez "erotic" la bicla cea rosie...

Ţin pumnii s-o iei cât de repede!