florin75

Comenzi wiggle.co.uk

Recommended Posts

Posibil eu. Vreau niște protecții. Verific dacă mai sunt pe stoc. 

Salut, a mai facut cineva retur la Wiggle? 

Care sunt pasii, ca pe site scrie Posta dar ma indoiesc ca ei preiau retururi. 

Multumesc

10 hours ago, gibex said:

Salut, a mai facut cineva retur la Wiggle? 

Care sunt pasii, ca pe site scrie Posta dar ma indoiesc ca ei preiau retururi. 

Multumesc

Salut. Intri in cont și umezi pașii de acolo. In câteva clipe ar trebui sa ai foaia de retur.

Probabil ești nou pe aici, însă cu posta romană se fac majoritatea returilor la magazinele din afara țării. 

• Upvote 1

Multumesc @Mookyama

Am intrebat fiindca in ultimele posturi nu s-a lamurit daca returul e prin Posta sau Econt (Cargus). 

Gata, am rezolvat (12E returul) se pare ca nu conteaza cat de greu/voluminos e coletul (2.5kg) pretul e fix. Sa vedem cat de repede fac refund.

Intentionez sa dau o comanda aici in cursul zilei de astazi sau maine dimineata la prima ora. Cineva interesant de vreun produs ?

A mai luat cineva de pe wiggle in ultima perioada? Intreb deoarece am plasat o comanda saptamana trecuta si vineri mi-au trimis mail ca au facut dispatch la colet prin skynet... n-au auzit de acest curier pana acum iar tracking number ala apare ca inexistent...deocamdata. 

On 1/18/2020 at 4:48 PM, gabinicola said:

A mai luat cineva de pe wiggle in ultima perioada? Intreb deoarece am plasat o comanda saptamana trecuta si vineri mi-au trimis mail ca au facut dispatch la colet prin skynet... n-au auzit de acest curier pana acum iar tracking number ala apare ca inexistent...deocamdata. 

Revin cu un update: coletul a plecat duminica seara din UK, marti a ajuns in Bucuresti si apoi preluat de urgent cargus. S-au miscat bine baietii din UK, dar s-au zgarcit la haribo, doar o punguta mica..

*LE transportul a fost varianta tracked prin courier la 2£