florin75

Comenzi wiggle.co.uk

Recommended Posts

Intr-adevar, peste 150 GBP transportul este gratuit, dar platesti vreo 4-5 EURO ambalatul. ATENTIE : in aceste conditii coletul va fi expediat fara posibilitatea de urmarire a traseului. In ultimele 48 luni am vreo 10 comenzi- doar un singur colet nu a ajuns (un singur produs). Deh, exista si riscuri la astfel de comenzi on-line

Salut,

a avut cineva probleme la pasul platii cu comanda la wiggle?

Eu ma chinui de 2 saptamani sa finalizez o comanda la ei (mi-au dat cancel la 3 pana acum), am incercat toate cele 3 metode de plata de la ei, azi am incercat cu worldpay, plata a fost acceptata si ulterior dupa vreo 4 ore mi-au returnat banii in cont fara motiv.

S-a lovit cineva de problema asta pana acum?

Am incercat cu 2 carduri diferite de la BT, nu am avut niciodata probleme in a cumpara cu ele de pe alte site-uri din diverse tari/continente.

Multumesc.

Si eu am facut plati cu cardurii BT(MastercardForte si Visa Electron) - vreo 10 la numar. Am avut si eu comenzi anulate de vreo cateva ori, dar am insistat si nu au fost probleme. .Exista o limita de suma pentru plati electronice - sa nu o fi depasit. Iti recomand sa iei legatura cu banca si sa le spui despre problema. Succes.

Exact, vezi că ai o limită stabilită pentru tranzacțiile online. Dacă ai Internet Banking poți să-ți setezi singur limitele, dacă nu trebuie să te duci la bancă să completezi un formular și se rezolvă în 24h.

da, chestii marunte de vreo 50 eur doar.

25 lire daca e sub 150 de lire, gratuit daca e peste.

stie cineva cum livreaza astia? prin posta sau prin curier? 

Caut un aliat pentru o comanda aici pe wiggle. Daca sunteti interesati lasati un mesaj privat.

Dau o comanda aici. Daca e cineva interesat, va rog sa-mi dati un mesaj privat.

Comanda o voi da la sf saptamanii sau inceputul saptamanii viitoare. Transport gratis.

Renunt la comanda.

Scuze celor 2 colegi de forum care m-au contactat deja.

Baieti, sa cumparati ceva de pe wiggle nu va tenteaza?

Au preturi bune (reduceri frumusele) in aceasta perioada si daca facem de 150 lire / 194 euro avem si transport gratuit.

Eu as intra cu 110 lire.

Numai items in stock si nu voluminoase. 

Anuntul nu mai este valabil, am facut comanda de pe alt site. Insa raman interesat daca mai face cineva o comanda, ochelari de inot, sub 30 lire.

A mai comandat cineva recent? Cu ce companie de transport ajung coletele cu transport gratuit?

Cu ce curier intern vine coletul de la wiggle?