Recommended Posts

AM mai deschis acest subiect candva dar nu mai stiu pe unde este. Am facut rost de un COLNAGO SUPER 91 DE culoare rosie in stare foarte buna . In curand o sa pun si poze. Partea proasta ca piesele sunt cam slabe,si as avea nevoie de ajutorul vostru pentru procurarea unor piese,cum ar fi o pipa si un ghidon ,o sa ,niste frane ,niste butuci campa . In general as vrea piese vechi campa. pe bicicleta am dat 1000 ron si am luat-o din fundul MOLDOVEI. De aceea ar merita bicicleta niste piese pe masura. O sa revin cu niste poze ,dar am gasit-o si pe net [am batut colnago 91 super]. Eventual si niste opini ,care sunteti mai in tema cu aceste bijuteri . Pana atunci multa sanatate si astept stiri de la voi.

Edited by vera
cratime sau lipsa lor

Am uitat sa adaug ca am mers cu trenul toata ziua ,sa o aduc plus ca m-a sicanat controlorul care tot insista sa ii dau ceva spaga ,ca de incurca lumea ,desi trenul era gol fratilor ,cata foame si nesimtire oameni buni nu am intalnit .In final nici de al dracu nu i-am dat ceva ---sanatate

Am eu de vanzare Un set de frane si un pedalier RECORD model mai vechi pe aluminiu , in stare perfecta de functionare si aspect . Foi 39-53 rulment filet BSA . Cred ca ti s-ar potrivi .

am demontat-o si urmeaza sa o echipez corespunzator,astept oferte

Am eu de vanzare Un set de frane si un pedalier RECORD model mai vechi pe aluminiu , in stare perfecta de functionare si aspect . Foi 39-53 rulment filet BSA . Cred ca ti s-ar potrivi .

astept niste poze

Foarte frumoasa bicla Emil. Iti doresc sa reuseasca perfect restaurarea.

Foarte frumoasa bicla Emil. Iti doresc sa reuseasca perfect restaurarea.

va multumes la toti,ce nu am reusit la tinerete am reusit la batranete . Este bine si asa ,desi omul dupa cum se stie niciodata nu e multumit.

sanatate tuturor

o bijuterie de cadru =))

daca va intereseaza, am o tija de sa stantata campagnolo cu forma aerodinamica. 26,6 diametrul.

o bijuterie de cadru =))

daca va intereseaza, am o tija de sa stantata campagnolo cu forma aerodinamica. 26,6 diametrul.

m-ar interesa ,dar chiar acum am masurat tija veche si arata 27,16. O sa masor si la cadrul orificiu si va raspund . Sunteti din BUCURESTI?

Scuze nu am vazut ca sunteti din bucuresti ,deci spre seara sa masor si la cadrul sa vad daca prin strangere anihileaza diferenta.---tel 0727972769

as dori sa vad piesele ,un nr de tel ? al meu 0727972769 sanatate

nene HAN ce sa intamplat ? te-ai dat la fund? nu lasa treaba neterminata. daca nu le m-ai vinzi ,s-au vrei sa ceri m-ai mult SPUNE. Asa este fairplay

nene HAN ce sa intamplat ? te-ai dat la fund? nu lasa treaba neterminata. daca nu le m-ai vinzi ,s-au vrei sa ceri m-ai mult SPUNE. Asa este fairplay

nea Emil, am avut de lucru. ramane sa ne vedem. pretul am spus 35 de lei nu cer mai mult.:)

Mai nenilor, ce-ar fi sa discutati aceste detalii prin mesaje private! :))

Mai nenilor, ce-ar fi sa discutati aceste detalii prin mesaje private! ;)

scuze de deranj ,asa o sa facem

daca ar fi dupa vera, ar trebui sa nu se mai posteze nimic pe site-ul asta.

Este vorba despre posturile cu o nuanta de comert. ;)

Se stie ca pe forum nu se mai discuta astfel de detalii.

nea emil, am avut de lucru. Ramane sa ne vedem. Pretul am spus 35 de lei nu cer mai mult.:D

da nu a mers strans ,cei 6 mm este cam mult se pare. Dar eu am banda metalica speciala de aviatie foarte fina si rezistenta ,si cu ajutorul ei am rezolvato perfect

hai sanatate si sa auzim de bine

ok. ma bucur ca ati reusit pana la urma. o sa va contacteze un amic din roman care are de vanzare un schimbator pt foi campa.