VIOREL

20.02.2010 - Arges Winter Race

Recommended Posts

Aum si faptele bune si din partea mea, pe traseu chiar in ultima si istovitoarea tura 3 unde mai mult m-am tarat decat am mers am gasti ghici ce? un lant Dura Ace HG ...

e posibil sa fie al lui tudy ...la final am vazut ca nu mai avea lant ;)

al meu era. dar e riscant sa-l mai folosesti dupa ce s-a rupt (poate fi rasucit si apar probleme la schimbarea vitezelor).

Domnul Oprea, ce onoare pe noi, sa postati dumneavoastra pe forumul Ciclism.ro.:;)

In alta ordine de idei vreau sa intreb de ce nu imi multumeste nimeni ca am vorbit la microfonul ala o ora intreaga? Viorel nu a venit nici macar cu o bere la final sa imi dreg glasul! Macar voi sa apreciati gestul:)

Sincer sa fiu sunt bucuros ca utilizatorii acestui site vin la concursuri, ca nu au fite si ca incepem sa ne cunoastem, sa fim ca o familie, ca o gasca mare de prieteni. Sunt sigur ca pe viitor vom fi tot mai multi si sunt la fel de sigur ca evenimentele organizate in viitor vor avea un standard din ce in ce mai ridicat!

Viorel nu a venit nici macar cu o bere la final sa imi dreg glasul! Macar voi sa apreciati gestul:)

Stiam ca o sa conduci ;)

Si nu am vrut sa te "ametesc" stiind ca ai un drum lung spre casa de facut ! :))

vreau sa intreb de ce nu imi multumeste nimeni ca am vorbit la microfonul ala o ora intreaga? Viorel nu a venit nici macar cu o bere la final sa imi dreg glasul! Macar voi sa apreciati gestul:)

As vrea sa remarc cateva reusite ale organizatorilor: (...)

- tombola (prin premii si prin desfasurare, cu muzica live)

Eu am crezut ca ai fost angajat odata cu formatia. ;)

Si nu am vrut sa te "ametesc" stiind ca ai un drum lung spre casa de facut ! :)

Oricum cred că l-a ameţit ocolirea gropilor spre Rm Vâlcea. Nici spre Câmpulung Muscel nu e deloc bine dar ce-am văzut acum o săptămână spre Dealu Negru întrece orice închipuire. Poate vreun sponsor umple gropile până la Spring Winter Race.

Eu am crezut ca ai fost angajat odata cu formatia. :D

:))

Viorel nu a venit nici macar cu o bere la final sa imi dreg glasul!

Te-a servit inainte cu ceaiul acela rosu cu aroma de scortisoara ca sa iti faci curaj ptr discurs :))

Oricum cred că l-a ameţit ocolirea gropilor spre Rm Vâlcea. Nici spre Câmpulung Muscel nu e deloc bine dar ce-am văzut acum o săptămână spre Dealu Negru întrece orice închipuire. Poate vreun sponsor umple gropile până la Spring Winter Race.

:))

:D rutele de care pomenesti sunt numai bune de MTB. cred ca drumarii nostri au vrut sa dea si ei o mana de ajutor, sa va acomodeze cu atmosfera de off-road :)

asta e un motiv in plus pentru care incurajam ciclismul, cu doua roti ocolesti altfel gropile...:)

pentru cei care n-au vazut reportajul de la antena 1 Concurs de Mountain Bike - Social - Observator Antena1

Nu ma pot opri din ras:)) acum imi vad si eu una din cazaturi.A fost un concurs inedit n-am mai avut parte de asemenea conditii pana acum dar mi-a placut felicitari lui Viorel si tuturor implicati in organizare si nu in ultimul rand fotografilor petru pozele reusite stiu ca nici ei nu or avut o munca usoara.

Fabyyy....ce faceai pe jos. Nu au aparut ciupercile inca;))

Cum cobora TUDY!!!8-X8-X

Nu ma pot opri din ras:)) acum imi vad si eu una din cazaturi.

Bag sama că şi vedetă la tv ai ajuns tot împreună cu colegu' de sosire. :))

(Cele două secunde cu Tudy coborând m-au făcut să-mi doresc să fi stat la chibiţat şi eu pe coborârea finală)

Acum ca au trecut emotiile, o sa scriu ce trebuia sa vorbesc la final !

Multumesc partenerului meu Remus Patrascanu si firmei ROCK BIKE MOUNTAIN. Fara aportul lor aceasta competitie nu ar fi avut loc.

Multumesc intregii echipe de organizare ( Florin, Dan, Cipri, Ovidiu, Ady,Vali, Sorin, Adriana, Cristina, Bianca, Monica)

MUltumesc lui Adi Tase, omul care m-a scos din masina, m-a tras de mana si ma bagat in primarie sa merg inca odata la primar, clacasem. Aceasta competitie a stat in 5 minute de O ULTIMA INCERCARE !

Multumesc echipei Salvamont Arges care a asigurat traseu cu 4 salvamontisti profesionisti.

Multumesc domnului primar Pendiuc Tudor, nu o sa uit curand deviza “Daca nu poti face bine cel putin nu face rau”.

Multumesc Sponsorilor : GIANT, BIKEXPERT, DHS, MOTOR AG PITESTI, NOROI

Multumesc TV-urilor : Antena 1 si ProTV

Multumesc spectatorilor si fotografilor amatori .

MULTUMESC TUTUROR PARTICIPANTILOR !

Si, dupa principiul ca cei din urma vor fi cei din dintai ! :))

Multumesc ciclism.ro

Multumesc lui Ovidiu Simen si Ioanei, eu de mult ii consider co-organizatori. Sfaturi utile,zi de zi ,lor li se datoreaza organizarea, se vede spiritul nemtesc :D

A fost prima editie, o multime de greseli, au fost notate toate si speram ca pe data de 17.04.2010 sa nu le mai repetam.

Va astepam la Arges Spring Race 2010 !

Cu respect,

VIOREL MICU

Director General

WARPSOFT DISTRIBUTION

Multumesc ciclism.ro

Multumesc lui Ovidiu Simen si Ioanei, eu de mult ii consider co-organizatori. Sfaturi utile,zi de zi ,lor li se datoreaza organizarea, se vede spiritul nemtesc :))

Povesti. Noi vrem statuie la intrarea in Pitesti!=))m/

Serios vorbind, a fost o gluma aia cu multumirile. Faptul ca lumea se simte bine la un concurs este cea mai buna multumire.

Povesti. Noi vrem statuie la intrarea in Pitesti!=))m/

Serios vorbind, a fost o gluma aia cu multumirile. Faptul ca lumea se simte bine la un concurs este cea mai buna multumire.

Serios vorbind, am uitat sa multumesc la o gramada de oameni.

Fabyyy....ce faceai pe jos. Nu au aparut ciupercile inca;))

Cum cobora TUDY!!!8-X8-X

Eh cazatura a fost premeditata ca sa apar la televizor :))

SUPER TARI CAZATURILE!!! AM RAS DE AM FACUT BURTA NU GLUMA >>>> La prima cazatura pe care cei de la ANTENA 1 au prezentat-o EU AM FOST PROTAGONISTUL :))) AM RAS SI EU DE MINE :) ORICUM A FOST SUPER MISTO IN CIUDA NOROIULUI SI A BALTILOR CARE S-AU FORMAT DIN TOPIREA ZAPEZII.

ORGANIZAREA A FOST DE NOTA 10, PREMIILE PE MASURA, IAR PARTICIPANTII CU SIGURANTA NU VOR UITA ACEST CONCURS MINUNAT !

A doua cazatura imi apartine :)). Ce fain era daca erau imortalizate toate cazaturile!

A doua cazatura imi apartine :)). Ce fain era daca erau imortalizate toate cazaturile!

O sa incerc maine sa fac rost de draft-ul de la Antena 1.

2 ore de filmari , sper sa am succes

O sa incerc maine sa fac rost de draft-ul de la Antena 1.

2 ore de filmari , sper sa am succes

Nu a mai filmat nimeni la concurs ? Am vazut ca mai erau cativa pe traseu care filmau sau cel putin asa mi s-a parut .

Buna Dimineata,

In sfarsit va pot trimite si eu pozele http://s1.transfer.rol.ro/d26d7e246fcceb3014d5c1b74a5f4238.html nu ma injurati daca se descarca greu :) acum nici calitatea nu este extraordinara pozele fiind facute de fratele meu.

Tudy daca doresti lantul cu placere si onoare ti-l trimit daca nu il fac un "altar" la mine in camera si va fi o inspiratie pentru mine fiind de la tine :(

o zi faina dragi prieteni

Sincer sa fiu sunt bucuros ca utilizatorii acestui site vin la concursuri, ca nu au fite si ca incepem sa ne cunoastem, sa fim ca o familie, ca o gasca mare de prieteni. Sunt sigur ca pe viitor vom fi tot mai multi si sunt la fel de sigur ca evenimentele organizate in viitor vor avea un standard din ce in ce mai ridicat!

credeam ca stii deja lucrul asta:) mai ales ca numarul de participanti la intalnirea anuala ciclism.ro este tot mai mare in fiecare an.