VIOREL

20.02.2010 - Arges Winter Race

Recommended Posts

Daca o sa fie ceva ceai cald sau vin fiert o sa ramana toata lumea ''peste program'',nu cred sa se supere cineva.

Va fi ceai cald si vin fiert pentru toata lumea.

Este rezolvata problema de acum 2 saptamani.

Pai, tombola si premierea nu e comuna ? Asa ar trebui, ca se mai castiga timp.

Tombola si premierea este comuna.

Daca va si start separat teoretic va fi asa :

1. Se da startul la Hero, la distanta de 1 minut Fetele ca sunt putine si nu au cum sa-i incurce . O sa dureze aproximativ 1 ora si 20 de minute timp in care cei de la Fun stau specatori.

2. Se da startul al Fun, o sa dureze aproximativ 1 ora si 30 minute timp in care cei de la Hero stau spectatori.

3. Premierea

Multi se vor plictisi ca spectatori. Poate gasim o solutie sa-i tinem in priza in acest interval :)

poate la categ fun o sa dureze mai putin de 1 ora si 20 :).mai stii ce au primit unii de la Mos"epo"Craciun?

Fiindca vor fi ture si daca o sa fie si muzica ,ceva gen iron maiden,metallica,ac dc etc va fi perfect:d!

[...] la categoria FUN, deci in maxim o ora se termina fanul pentru amatori. :)

Edited by MBZ
precizari nepotrivite

poate la categ fun o sa dureze mai putin de 1 ora si 20 :).mai stii ce au primit unii de la Mos"epo"Craciun?

Fiindca vor fi ture si daca o sa fie si muzica ,ceva gen iron maiden,metallica,ac dc etc va fi perfect:d!

Muzica va fi binenteles, tragem tare sa fie LIVE !

Mos Leonte participa la categoria FUN, deci in maxim o ora se termina fanul pentru amatori. :)

Daca va ninge sau va fi noroi nu se va scoate sub 25 de minute/ tura la FUN !

Acum ramane de vazut la fata locului, pentru ca s-a precizat in regulament ca in functie de contitiile meteo o sa putem modifica numarul de ture pentru fiecare categorie.

Noi organizatorii am parcurs traseul in mai toate contitiile de vreme si avem un timp estimat / tura in functie de cum va fi vremea.

Clar: metal, rock, punk. Ceva sa pompeze adrenalina m/

Eu am 12 ani...As putea participa la un concurs?Am bicicleta buna!

orice concurs trebuie ca are un regulament, care, printre altele raspunde si la intrebarea ta.

citeste punctul 6 de aici MTB Maraton - Powered by WARP SOFT

PS @ vexy: nu mai rade de tineret ca se timoreaza :P

Dorim sa comunicam ca s-a decis start decalatpe categorii la interval de 1 ora si jumatate si suplimentarea numarului de locuri la 150 pentru categoria FUN. De asemenea se suplimenteaza si numarul de locuri de la categoria EROINE la 30.

Mai multe detalii despre modificari le puteti gasi pe site-ul competitiei : MTB Maraton - Powered by WARP SOFT

nici o vorbulita despre categoria ciclocros?

Din pacate anul acesta nu, din cauza bugetului limitat.

Incepand cu editia 2 o sa avem mai multe categorii.

Dorim sa comunicam ca s-a decis start decalatpe categorii la interval de 1 ora si jumatate si suplimentarea numarului de locuri la 150 pentru categoria FUN. De asemenea se suplimenteaza si numarul de locuri de la categoria EROINE la 30.

Mai multe detalii despre modificari le puteti gasi pe site-ul competitiei : MTB Maraton - Powered by WARP SOFT

Nu era mai frumos sa lasati "sarea si piperul" (cei de la Hero) la urma?

Nu era mai frumos sa lasati "sarea si piperul" (cei de la Hero) la urma?

Este o idee, o sa o luam in discutie.

Cred ca cei de la Hero ar treb sa aiba cele mai bune conditii, traseu, timp, vreme avand in vedere importanta clasei, ca urmare cred ca dupa namolirea noastra de la FUN unde suntem si mai multi si mai FUN traseul ar deveni si mai greu pt cei de la Hero si nu spun greu si spun incomod, dar pana la ziua concursului cand vom stii cum este vremea si traseul este destul timp si atunci cred ca Vio va lua cea mai buna decizie, dar cred ca politicos este ca cei de la Hero si Fetele mai ales ai aiba prioritate la cele mai bune conditii.

o zi faina

Marian

ba din contra, ca cei de la hero sunt majoritatea legitimati, cu experienta si nu amatori ca majoritatea de la fun de exemplu. Asa ca ar trebui ca provocarea sa fie pe masura.

Atunci ne gandim la fete daca nu la Hero ;) nu vrea sa fie un motiv de polemica

merci pentru intelegere

o zi frumoasa va doresc, de-ar fi si atunci la fel :)

Am si eu o intrebare (daca nu va este cu suparare). de ce nu organizati voi o cursa de acest gen? Nu de alta dar vad ca va pricepeti de minune.

Nu vi se pare de bun simt sa lasati organizatorul sa isi faca treaba iar voi sa veniti sa participati?

Este o idee, o sa o luam in discutie.

Multumesc.

Si chiar daca nu o sa fie asa macar ai stiut sa dai un raspuns diplomat la o parere umila,neavizata,nu ca altii...