ovidiu

29.08.2010 - Geiger Mountain Bike Challenge - Sibiu - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Doreste cineva sa isi vanda bidoanele primite cadoul la GMC? in special cei din Bucuresti?

Am un prieten care le-a vazut pe ale noastre si isi doreste foarte mult. Ma gandeam sa ii fac o surpriza, ca tot e ziua lui in weekend.

Daca vrea cineva sa le vanda, rog sa ma sune la 0742.864.719.

Multumesc mult!

Ii faci surpriza un bidon de apa folosit ?

Mai bine cumpara-i unu , mi se pare ca au la Mos ion roata(pe stefan cel mare)

Organizator, concurent, privitor, trebuie sa mai faci o mica pauza de hidratare, nu? :P

S-a afisat ceva, pe undeva, de Geinger Mountain bike Challenge 2011?

Am tot cautat si singurul lucru pe care l-am gasit este acesta http://ciclism.ro/concursuri/2011/08/geiger-mountainbike-challenge-2011/ ... iar site-ul nu este actualizat pt 2011

nu ai cautat suficient ;)

http://www.ciclism.ro/forums/index.php/topic/8652-recomandat-ciclismro-21082011-geiger-mtb-challenge/page__pid__436031#entry436031

Incerc sa dezgorp acest topic deoarece cel destinat competitiei din 2011 este blocat. Am aflat ca s-ar putea sa ajung prin Sibiu vara asta si ma gandeam sa iau si bicicleta sa fac o tura. Nu prea stiam ce anume, dar apoi m-a lovit: traseul de la Geiger. Acum vreau sa va intreb daca este dificila orientarea. Mai sunt ceva marcaje? Trebuie sa fiu atent la anumite aspecte? Ma descurc cu harta de pe bikemap (eventual pusa pe telefon sau scoasa la imprimanta)?

SIncer, nu cred ca ai sanse sa te descurci decat cu track-ul incarcat pe un GPS.

Din cate inteleg traseul de anul asta e posibil sa fie diferit fata de cel de anul trecut.

Daca faci traseul de la semimaraton , si o sa fiu liber o sa fiu bucuros sa te ajut .

Daca nu ai mai fost niciodata peacolo , nu ai prea multe sanse doar cu harta.

• Upvote 1

Daca ma hotarasc sa vin in Sibiu, voi ajunge acolo in we 25-26 iun. Sa vad totusi cat timp pot aloca pedalatului si in functie de asta sa ma hotarasc asupra unui traseu. E ok si cel de la semimaraton. Tinem legatura. Merci anticipat.

Guest
This topic is now closed to further replies.