ovidiu

29.08.2010 - Geiger Mountain Bike Challenge - Sibiu - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Am platit si eu azi la Unicredit-ul de la Unirii. Nu mi-a cerut CUI-ul.

Defapt toata treaba a durat un minut. I-am dat contul, banii si i-am zis ce sa treaca la detalii plata si asta a fost tot.

Later edit: acum am vazut ca la posta este nevoie de CUI.

Salut,

va rog sa modificati pentru nr. 112 din lista participantilor marimea tricoului din M in S. Mentionez ca am platit azi.

Mersi

Daca platesc in 30 iulie cat trebuie sa platesc? 50 sau 70 lei?..pe site m-am inscris

Platesti 50.

la plata prin internet banking merge destul de bine. am platit ieri dimineata si azi vad ca au intrat deja banii.

Excelent. Multumim!

Salut,

de ce nu apare inca 'Plata confirmata' la nr. 112 ??? Am platit ieri din acelasi cont si in acelasi timp cu nr. 220 dar cu ordine de plata diferite. La el apare 'Plata confirmata' la mine nu! Why?

mersi

Salut,

de ce nu apare inca 'Plata confirmata' la nr. 112 ??? Am platit ieri din acelasi cont si in acelasi timp cu nr. 220 dar cu ordine de plata diferite. La el apare 'Plata confirmata' la mine nu! Why?

mersi

Io inteleg ca e toata lumea in vacanta, dar macar un raspuns puteam sa primesc si eu de 4 zile. Cand ne apucam sa facem caterinca pe site despre toate chestiile inutile se umple forumul de mesaje, dar cand e de raspuns la un mesaj serios bate vantu. Sper sa nu ma trezesc ca trebuie sa mai platesc 20 de lei din nu stiu ce cauze ca ne suparam rau de tot. Inca mai astept un raspuns !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In caz ca n-ai vazut in weekend a fost intalnirea ciclism.ro. Nu cred ca a stat Ovidiu pe net la intalnire sa ne confirme pe noi. :)

Atata timp cat ai chitanta de la banca cu dovada platii efectuate saptamana trecuta (cand era 50ron) nu o sa te puna nimeni sa platesti mai mult..

PS: Si eu am platit de joi si nu am aparut inca confirmat, dar mai e o luna, nu-mi fac griji ;)

Salut,

m-am inscris de ceva vreme la traseul Family (Nica Bogdan), dar am uitat sa precizez marimea tricoului pentru baiat (Nica Vlad): 130 cm inaltime, deci banuiesc ca un "S".

Mai am o intrebare: cand o sa fie afisat si traseul pentru categoria Family?

Multumesc.

Trebuie sa trimit o copie a ordinului de plata via mail?

Recomand sa nu faci asta decat daca trec cateva zile si nu apari confirmat.

Eu, de exemplu, am platit vineri, m-am inscris vineri si in week-end nu am avut acces la internet. Luni dimineata cand am verficat lista deja apaream cu plata confirmata, fara sa trimit mail cu vreun document.

Pentru informatii despre cazare o puteti contacta pe Anca Gligor

SC BURG REISEN SRL

Str. Săcel nr. 92, ap. 4

RO – 550075 Sibiu

Tel/Fax: +40-369-561 778

Mob: +40-740-340 847

E-mail: office@burgreisen.eu

Web: www.burgreisen.eu

@Nica Bogdan

la Family nu se primeste tricou. Vor fi diplome si medalii pentru fiecare participant.

AM fost plecat in weekend asa ca doar in seara asta o sa fac actualizarea platilor. Cei care au platit dar nu apar confirmati in urmatoarele 2 zile sunt rugati sa trimita pe mai o copie dupa OP>

Salutare

Ma scuzati daca s-a mai intrebat asta deja, dar nu am gasit in nici un post.

Daca nu platesc on-line exista riscul sa raman cumva fara loc la concurs? N-ar fi tocmai placut sa bat atata drum pana acolo ca sa aflu ca nu mai sunt locuri.

Ah, si presupun ca e destul loc sa putem dormi si la cort, nu?

Sunt doar 500 de locuri la acest concurs si aproape 300 sunt ocupate cu o luna inainte de start. Daca nu faci inscrierea si nu platesti exista riscul sa nu poti intra in concurs.

Maxim 3 zile

o intrebare

se poate reprezenta traseul maratonului si pe google earth cu linie rosie asa cum a fost cel de la medias

ca sa ne putem da seama exact pe unde trece, mai ales prin zonele de padure greu vizibile

multumesc frumos!

Până una - alta o variantă de anul trecut: http://www.bikemap.net/route/289077

Traseul e destul de aproximativ la traversarea Păltinişului şi de asemenea scurtează puţin deasupra Răşinarului, spre mănăstirea dintre Poplaca şi Răşinari. În rest seamănă bine.

Eu am platit pentru Campian Roxana la casierie direct exact acum 8 zile, am trimis pe mail chitanta de 2 ori si tot nu apare confirmata in tabel :(

Am confirmat numele ei de 2 zile. Ai incercat cu un f5?

Am platit in 29 Iulie, am trimis ieri pe mail o poza cu ordinul de plata, si inca nu apar cu plata confirmata (NR. 95 din lista). Cat sa mai astept ca sa stau si eu linistit? Ms

Guest
This topic is now closed to further replies.