VladG

Comenzi bike-components

Recommended Posts

Inca un update:

Hi Vlad,

only the EC90 Carbon Bar Ends are not yet stocked but we'll get in contact with the wholesaler to get an exact delivery date which we'll forward to you as soon as possible.

Best regards

Leo

Service-Team

nu ar cam trebui sa le trimita separat ei pe cheltuiala lor daca intarzie atat? ca si-au depasit estimarea pe produs, nu?

Si au depasit-o bine de tot, ca mi-au raspuns acum ca abia la jumatatea lui februarie ar fi disponibile bar-ends-urile :P Mi-au propus alt model, dar nu-mi convine.

Le-am scris sa le trimita in doua pachete si astept raspunsul lor.

Frumos e ca exact ce mi-am luat ptr mine nu e disponibil=))

Hai ca asta chiar e tare. Nu stiu cum ai avut tocmai tu ghinionul asta. Stii vorba aia cu facerea de bine....

Daca iti raspund ca nu au chef sa-ti trimita separat barends in aceeasi bani, ia-ti altceva, Vlade ca oricum pina la sfarsitul lui februarie mai facem o comanda si le pui atunci.

N-am mai asteptat raspunsul lor si le-am zis sa faca inlocuirea. Ce am cerut e in stoc, asa ca maine vor pleca spre noi.

In conditiile astea voi mai da o comanda in jur de 10 februarie, asa ca strangeti bani :)

Gata, e pe drum catre noi. Vine cu DPD, adica la mine o sa ajunga cu Cargus. Adresa data e Tipografilor 11-15. Va rog sa urmariti topicul a.i la sosirea produselor sa le ridicati cat mai curand pentru ca nu dispun de un spatiu de depozitare adecvat si in siguranta.

www.dpd.de 503319319554

BigMig si kuckos, daca nu mi-ati dat deja adresa exacta, dati-mi PM.

Din pacate bar-ends-urile mele vin abia in februarie, dar macar le trimit pe cheltuiala lor...

La urmatoarea comanda adaugati-ma si pe mine. Intentionez sa comand printre altele si niste jante care din cate am inteles intra la obiecte voluminoase asadar, poate se mai lipeste cineva.

Multam de update Vlad.

Lista pentru 5 februarie (MAXIM 10 pers, in provincie doar cu curier rapid sau ridicare personala):

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. ...

Lista de produse pe PM, cu link-uri. Specificati dimensiuni, culoare, etc, daca e cazul si verificati atent ca produsele sa fie in stoc sau cu livrare in max 2-7 zile.

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. Trevizes

5. ciakah

6. danyakuza

7. Kiara

Re: Comenzi bike-components

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. Trevizes

5. ciakah

6. danyakuza

7. Kiara

8. b82oby

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. Trevizes

5. ciakah

6. danyakuza

7. Kiara

8. b82oby

9. muc

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. Trevizes

5. ciakah

6. danyakuza

7. Kiara

8. b82oby

9. muc

10. vacaru

Am inchis lista. Mai accept suplimentar doar daca se retrage cineva. Asta chiar a fost rapida!

De ce nu mai deschide cineva, daca tot e cerere asa de mare? :|

Ma asez si eu la rand ?

1. VladG

2. Claudiu

3. micsunica

4. Trevizes

5. ciakah

6. danyakuza

7. Kiara

8. b82oby

9. muc

10. vacaru

--basso

Pentru ca in lista e deja cineva care comanda un produs voluminos, mai pot accepta doar o singura persoana care comanda tot ceva voluminos (jante, cadre, etc) a.i sa nu se plateasca 20E(extracost ptr volum) de catre o singura persoana.

Edited by VladG

Am inchis lista. Mai accept suplimentar doar daca se retrage cineva. Asta chiar a fost rapida!

De ce nu mai deschide cineva, daca tot e cerere asa de mare? :))

as putea sa deschid eu, dar nu stiu daca se incumeta cineva avand in vedere ca sunt incepator cu 8 (hai 9) posturi :D

ridicati mana daca doriti

Legat de vechea comanda, am primit un alt track no, de la DHL, deci de ce m-am temut n-am scapat, probabil va ajunge cu Posta Romana. :))

Shipment tracking

A ajuns la OP. Pe la 13:30 il ridic, deci dupa 15:00 va astept in Tipografilor 11-15. Daca cineva vrea sa le ridice din Agip Politehnicii (Militari), sa-mi zica si le iau acasa. Va rog sa le ridicati cat mai curand, ca nu prea am unde sa le tin. ;)

0723.678.193

In tara o sa le trimit maine (BigMig si kuckosh)

De data asta Posta Romana s-a miscat exemplar.

L.E: GATA. SUNT LA MINE LA SERVICIU!

Edited by VladG