VladG

Comenzi bike-components

Recommended Posts

Mai e valabil? Am si eu ceva de cumparat, daca nu e tarziu

Nu e târziu. Mi-a expirat codul de reducere însă, dar pot sa cer altul din nou, mâine, dacă vor sa îl mai ofere, altfel sa fie sănătoși, iau de pe discount. Eu iau de la BC de obicei când am de luat ceva.

sent from tapatalk

Nimeni?

De pe mobil. Scuzati eventuale tastari gresite. Mulmutesc.

Nimeni?

Salut. Revin cu un mesaj dacă rămân pentru comanda, astăzi sau mâine.

sent from tapatalk

Acum am vazut call-ul @@BodoC

Daca mai astepti o zi, doua, sa vad cum stau cu banutii pentru un RS Reverb, vad ca au preturi bunicele. Multumesc!

Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk

Nu mă grăbesc.

Eu sunt gata, am lista facuta. Comanda trebuie sa o fac cel tarziu pe 1 septembrie, altfel pierd codul de reducere la casca. Pot sa o fac eu comanda, fara probleme ne reglementam la sosirea pachetului daca nu aveti produse foarte scumpe. Nu as vrea sa raman cu ele, nu de alta. Sau altcineva, nu ma deranjeaza, in speranta ca acel cod nu este activat pe email/cont.

@@BodoC, eu, deci doi. Cine mai doreste sa intre in comanda?@@kisboti @@Alegz30 ?

Salut, scuze de intarziere. Cui ii dau o lista cu ce doresc in schimbul unui iban :))

Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk

iBan?
Vezi care admin/moderator are ios/macos. Și te banează fain, mumos. ;)... nici nu simți.

• Upvote 1

Comanda o fac eu, dacă nu ai produse multe și foarte scumpe, le plătești când ajung. Îmi dai PM cu ve dorești. Sunt în Cluj acum, dar mâine revin și pun de comanda.

sent from tapatalk

Intru și eu cu ceva mărunțișuri. Cât să fie transportul mai ieftin pt. tătă lumea.
Revin mâine (până în ora 14:00) de la giob, cu ce și cum.

Oky docky! Așteptam atunci. Eu sunt maine online aproape toată ziua dacă sunt întrebări, nelămuriri. Nu uita și un nr de telefon în PM pe lângă cele dorite.

sent from tapatalk

All good! Va anunt telefonic/pm cand ajunge comanda.

Update : o sa fie un delay la comanda, va pleca pe 31.08. Lipsesc din stoc unele produse la 3 persoane din cei care au comandat.

sent from tapatalk

news : comanda a plecat de 2 ore. Ne auzim cand ajunge, probabil saptamana viitoare :)

news : comanda a plecat de 2 ore. Ne auzim cand ajunge, probabil saptamana viitoare :)

S-au mișcat rapid, a ajuns luni, deși a prins un wk.

A trimis cineva înapoi ceva la BC? Am primit casca Giro Aeon altă culoare și aș vrea să o returnez. Are negru, roșu, alb. Eu doream roșu cu negru, un model mai vechi. Am sunat la ei după ce a ajuns coletul, au spus că nu mai au pe stoc. Pai bine mai Dorele un email nu ați putut da și voi? :(

sent from tapatalk

Ai avut dreptate si cu gentuta mea. Era bifat pe ambalaj modelul medi (600 ml) dar defapt e modelul mini (de 400 ml).

Niste persoane de la BC sau furnizorii lor are nevoie de ochelari noi.

Ai avut dreptate si cu gentuta mea. Era bifat pe ambalaj modelul medi (600 ml) dar defapt e modelul mini (de 400 ml).

Niste persoane de la BC sau furnizorii lor are nevoie de ochelari noi.

Eu oricum trebuie sa trimit casca inapoi, asa ca, cred ca mai are loc si gentuta ta. Iti dau emailul meu imediat, te rog sa imi trimiti poza si sa le arat. In comanda ai vazut si tu ca am comandat ce mi-ai spus.

1 x Satteltasche Mini / Medi / Maxi mit Klick-System Modell 2016 black/600 ml 47417 47417-694-1149 23,14€

In cateva zile comand eu de aici. Numai produse pe stoc. Daca sunt  amatori  din Bucuresti mai astept.

In cateva zile comand eu de aici. Numai produse pe stoc. Daca sunt  amatori  din Bucuresti mai astept.

as avea si eu cate ceva de luat