Drysna

Biciclete frumoase

Recommended Posts

Am eu ceva asemanator. :)) Wilier Triestina Cento Uno, Shimano Dura Ace, Ritchey WCS carbon, Selle Italia SLR, Keo Sprint, Panaracer Extrem EVO2, Mavic R-SYS... plus o Pinarello FP3 carbon, Shimano Ultegra, MOst, SMP Stratos, Fulcrum Racing3, Michelin PRO3 race.

Eu tot pacatuiesc cu gandul la surorile astea.

Revolverz o bicla asemanatoare cu cea pe care ai postat-o tu este in Bucuresti. Cadru de TI si echipare Red + roti Ksyrium SL Premium. Nu vreau sa denunt posesorul :-

Focus Frist Extreme 2010 :(( Imagine postată

Faina , faina , dar cu cauciuri Race King(am si eu sunt destul de usoare , dar sunt foarte ieftine) si la ce cadru are ...2 cauciucuri=20-25 euro?

Si daca ar fi sa aleg chiar am de gand intr-un viitor(nu stiu de care apropiat, indepartat ) sa-mi iau un din asta, dar ma mai gandesc:-?? Flash sau Scalpel:

[ATTACH]12304[/ATTACH]

[ATTACH]12305[/ATTACH]

Merci Catalin :) Dupa parerea mea umila asa ar trebui sa arate o bicicleta adevarata.

Imagine postată

Un fier de 7,4 kg

:) Aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu ,insa tot eu am raspuns : fiecare cum simte.Nu putem avea toti aceleasi gusturi.Ar trebui sa va inebunesc cu bicle mov ,roz si alte dracovenii care-mi flutura mie prin minte.

Asta numesc eu frumos

Imagine postată

maus Incepi sa ma corupi la bicle roz. Cadrul roz inca nu ma incanta, dar rotile si franele alea... hmmm... Mai pune cateva poze d-astea si poate te trezesti intr-o zi cu mine la usa ta cersind bani pentru piese roz. De la nevasta-mea nu pot sa cer, ca ma omoara daca aude.

maus Incepi sa ma corupi la bicle roz. Cadrul roz inca nu ma incanta, dar rotile si franele alea... hmmm... Mai pune cateva poze d-astea si poate te trezesti intr-o zi cu mine la usa ta cersind bani pentru piese roz. De la nevasta-mea nu pot sa cer, ca ma omoara daca aude.

Asta dacă nu cumva se va "virusa" și ea, și-i va cere bani lui maus pentru o bicicletă roz :|

Revolverz o bicla asemanatoare cu cea pe care ai postat-o tu este in Bucuresti. Cadru de TI si echipare Red + roti Ksyrium SL Premium. Nu vreau sa denunt posesorul :))

Inseamna ca acea persoana este tare pasionata de ciclism, din moment ce a investit vreo 5000 de dolari in bicicleta. si totusi, nu ne zici cine e ? :))

am gasit si restul de fotografii cu bicicleta roz a lui maus. daca vreti le postez, cu voia lui maus, binenteles. :(

Ma bucur ca nu sunt singurul mai roz pe aici.

Asta in mod sigur ar trebui tinuta bibelou .Pacat de culoarea aia ,sa sara noroi pe ea.

Imagine postată