ovidiu

17.04.2010 - Arges Spring Race - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Si a fost frumos cu tot noroiul existent ! , ne-am facut facut si noi prieteni !

Dar ar fi fost si mai frumos (pt.mine) daca nu se strica echipamentul de cronometrare !

Felicitari pentru victorie Captain. Respectele mele :)

Foarte frumos concursul, m-am simtit extraordinar. Acum astept rezultatele sa vad daca am iesit pe ultimul loc sau nu :)

am si eu o curiozitate...daca au fost 190 de participanti, eu de ce am avut nr 204?

Ibzk pt ca la fiecare categorie numaratoarea s-a inceput de la un anumit numar.De exemplu la Fan masculin 18-35 s-a inceput de la 140.Din acest motiv ai avut 204.La fete s-a inceput de la 250.

Ibzk pt ca la fiecare categorie numaratoarea s-a inceput de la un anumit numar.De exemplu la Fan masculin 18-35 s-a inceput de la 140.Din acest motiv ai avut 204.La fete s-a inceput de la 250.

nu neaaparat. eu am fost cu 2 prieteni care s-au inscris acolo si a avut numerele 117 si 92 la fun 18-35 :))

Foarte frumos concursul, m-am simtit extraordinar. Acum astept rezultatele sa vad daca am iesit pe ultimul loc sau nu ;)

nu cred, a fost bataie mare pentru ultimul loc :))

Haideti fotografilor, nu fiti timizi, e duminica, zi numai buna de "developat" pozele :))

Numerele au fost furnizate in ordinea urmatoare:

Eroine: 250 +

La Fun 250 - (adica primul a avut 250, urmatorul 249, etc)

Hero incepea de la 1 si mergea in sus.

In acest fel se puteau utiliza toate numerele.

Intelegeti logica:)

Poza 172, fara casca, fara numar, ce cauta acolo?

Se pare că s-a strecurat pe traseu, că pe lângă mine n-a trecut şi probabil nici pe lângă ceilalţi arbitri, că altfel l-ar fi oprit.

Prietena mea zice ca poza e facuta pe traseu, in timpul competitiei si ca era o tipa de la organizatori prin preajma ei care tot anunta pe statie sa-l opreasca pe omu' fara casca si fara numar... if that realy matters ...

Poza 172, fara casca, fara numar, ce cauta acolo?

Recunosc din vedere persoana. Poza este realizata in timpul competitiei. Stiu ca a stat la start foarte mult facad poze, probabil ca s-a strecurat pe vre-o poteca la ultima coborare de a reusit sa intre pe traseu.

Nu putem acoperi 100% traseu, sunt zeci de poteci care intersecteaza traseul oficial.

Din pacate sunt unii care nu vor sa inteleaga, personal am oprit la competitie 2 concurenti fara casca strecurati printre cei aproximativ 150 de la fun. Inscrisi oficial.

Din partea organizatorilor s-a luat masura de a le i se interzice pe viitor accesul la alte competitii organizat de catre WarpSoft.

Tipul acela si la AWR a intrat pe traseu fara casca si fara numar.......

Edit:Si el a fost prezent pe traseu in timpul competitiei... fara casca fara numar..

Edited by tommy biker

Copacul era pus pentru depasiri ( un ciclist pe stanga , unul pe dreapta ), in nici un caz pe centru :)

Primele poze din partea organizatorilor : http://picasaweb.google.com/viorelmicu72/ArgesSpringRaceByTutankhamon#

Nu a fost ca un repros , ca am imbratisat copacul . Mi-a placut a fost super ideea. Felicitari inca odata si deabea astept summer race ;)..nu o sa ratez nici o editie. Superb :)

au disparut ;) au aparut altele noi in alt folder, dar cele facute de Tutankhamon din contul lui Viorel nu mai sunt :)

Din pacate fotograful isi reclama drepturile de autor.

Am decis sa retrag fotografiile si sa le postez pe cele realizate cu aparatul meu foto: http://picasaweb.google.com/viorelmicu72/20100417ArgesSpringRace1#

Asteptam si alte poze de la fotografii amatori prezenti la eveniment, care nu au pretentii similare.

Numai mie îmi merge aşa sacadat filmuleţu?