ovidiu

Comenzi tricou Ciclism.ro 2010

Recommended Posts

In 31.03.2010 vreau sa fac comanda pentru tricoul ciclism.ro 2010.

Grafica va fi cea propusa de Robinson

http://www.ciclism.ro/forums/attachments/f6/tricou-ciclism-ro-2010-16795d1267406872-117.jpg%3C/a%3E

http://www.ciclism.ro/forums/attachments/f6/tricou-ciclism-ro-2010-16796d1267406899-117.jpg%3C/a%3E

Anul acesta un tricou va costa 85 lei cu username in partea dreapta.

Ma gandesc cum sa facem sa adunam banii dar cred ca o sa facem ca si anul trecut, o sa va dau un numar de cont si voi trimiteti mail cu OP-ul scanat si cu marimea tricoului.

Grija la marimi. O sa va dau un tabel cu dimensiunile ca sa stiti ce comandati (am avut probleme cu M care era prea mic sau S care era prea mare)

Daca anu trecut m-am trezit prea tarziu acuma sunt cu ochii pe threadul asta! :)

La mine deja e bookmark...

Cam cand se presupune ca vor fi posibile comenzile?

Am precizat deja ca voi face comanda la sfarsitul acestei luni. Asta inseamna ca la mijlocul lui Aprilie o sa fie gata.

Scuze, Ovidiu, nu vazusem data exacta...

Greseala mea...

Asteptam cu nerabdare :)

De departe cel mai frumos tricou.Tocmai vroiam sa zic asta in partea cealalta,dar s-a inchis.

PS.Propun ca asta sa ramana definitiv tricoul foumului si sa ii platiti "drepturi de autor" lui Robinson,macar un tricou. :)

Tricoul e superb. Felicitari Robinson! Felicitari Rechinu' pentru alegere. Daca anul trecut am refuzat sa iau tampenia aia cu bicicleta care iese din monitor (scuze designerului), anul asta comand si eu.

Apropos, logo-ul cu ciclistul arata foarte bine.

Am pus aceeasi intrebare si pe topicul cu "concursul" de design-uri, insa nu am primit un raspuns edificator, asa ca revin: se fac tricouri si pentru fete? Forma tricoului pentru barbati nu prea se potriveste, iar tricoul meu de anul trecut sta cu succes in dulap fara sa il utilizez deoarece e prea larg, din cauza formei.

Servsu Cat.

O sa vorbesc cu producatorul si o sa iti dau un raspuns. Cred ca dupa tiperele lor fetele trebuie sa intre la marimile de la copii.

Imi placea varaianta cealalta mai mul (fara casca) dar cred ca ma bag si eu daca apare tabelul cu dimensiuni :)

Am si eu o nelamurire: tricoul va fi cu fermoar de sus pana jos (cum apare in schita) sau va fi un tricou simplu, cu fermoar mic la gat? Daca e cu fermoar de sus pana jos cred ca voi comanda si eu! Sunt inebunit dupa tricourile cu fermoar, pe care le poti deschide complet vara pe o catarare. Nimic nu se compara cu senzatia aia, cand iti flutura tricoul in spate si tu te racoresti rapid pe catarare...:)

Arata muuuult mai bine decat cel de anul trecut + e si mai ieftin... E super-oferta! :D

Numa' bine!

hai Ovi vino cu detalii , ca pana acum esti un fel de idolul femeilor gravide :):D

Doresc si eu un tricou :) Astept urmatoarele precizari despre data cand putem comanda, si tabelul cu dimensiuni. Arata foarte bine, abia astept sa ma vad in oglinda cu tricoul pe mine.

Servsu Cat.

O sa vorbesc cu producatorul si o sa iti dau un raspuns. Cred ca dupa tiperele lor fetele trebuie sa intre la marimile de la copii.

Si pentru copii se pot comanda? I-as lua si lui fi-miu unul, sa le purtam amandoi cand iesim cu bicicletele (are 6 ani, deci ar trebui unul mititel).

PS Superb design-ul, felicitari Robinson!

Dap. Nu mai facem fara username!

Multumesc pentru felicitari. Ma bucur ca va place.

PS.Propun ca asta sa ramana definitiv tricoul foumului si sa ii platiti "drepturi de autor" lui Robinson,macar un tricou. ;)

Foarte buna propunerea :-) In fiecare an, nu? Eventual pot sa fac si o editie speciala cu autograf :)

Fermoar pana jos.

Pai in logica asta,sa puna si un hanburgher in loc de cap,ciclistului de pe spate.

Magnumut vine din randul tinerilor spalati pe creier de societatea de consum:)

Pentru tine facem pe dreapta maestre. Vrei sa iti pun si un ecuson cu numele si un servet pe mana stanga? Nu de alta dar cand ne servesti la masa sa arati regulamentar:))

Guest
This topic is now closed to further replies.