ovidiu

Comenzi tricou Ciclism.ro 2010

Recommended Posts

Te sun pe seara Dane. Ies si eu putin cu bicla la miscare si ne vedem sa te pun in posesie.

Eu sunt din Sibiu. Cum pot intra in posesie? Eventual sa il iau de la Costel de la magazin?

Al tau a ramas la Sibiu.

Da PM lui Rubyca

MBZ-spune-mi si mie cand esti liber si pe unde ar fi cel mai bine sa ne intalnim sa iau si eu tricoul?

ms!

@Ovidiu, ti-am dat adresa pe mail, ai ceva vesti? Ai reusit sa trimiti tricoul? Cu ce curier?

Mersi

Ieri au fost trimise tricourile cu Sprint Curier. Azi trebuie sa ajunga la destinatie.

Ieri au fost trimise tricourile cu Sprint Curier. Azi trebuie sa ajunga la destinatie.

Sprint? N-am auzit de ei, sper sa nu ma ia cu km. externi.

Multumesc oricum.

Începi prin a aștepta un an :D Sau strângi doritori ca să se adune minim 30 de tricouri.

Un numar al expeditiei se poate? Multumesc.

Pe cand urmatoarea comanda ? Eu am reusit sa-l rup la o cazatura mai zdravana :)

Am adus urmatoarele tricouri:

buldozerul

danbistri

cristyo140

daktery

Mihai Coman

Multzam fain!

Cum am putea face sa si ajung in posesia lui? Eu locuiesc prin zona Giurgiului-Oltenitei, aproape de parcul Tineretului, dar as putea veni oriunde daca e cazul.

Revin cu multumirile de rigoare, dupa aventura cu Sprint Curier, care vroia sa ma taxeze cu 90 lei transport, am pus in priza amicii din Reghin si am intrat in posesia lui la 16 lei transport :)

Ce pot sa zic, e superb tricoul, m-a lasat gura casca, calitatea si designul. Oricat te uiti in poze pe forum, de-abia dupa ce-l iei pe tine, vezi cat e de frumos.

Multumesc inca odata celor care au fost implicati in proiect.

O sa am grija sa evit expedierea cu Sprint Curier

@melcul

Nu o sa mai facem echipament anul acesta.

Vestea buna este ca in 2011 vreau sa facem echipamentul cat mai rapid, in primavara. O sa incerc sa vad daca pot obtine un pret bun pentru un set complet(tricou+pantalon). Va tin la curent.

O sa am grija sa evit expedierea cu Sprint Curier

@melcul

Nu o sa mai facem echipament anul acesta.

Vestea buna este ca in 2011 vreau sa facem echipamentul cat mai rapid, in primavara. O sa incerc sa vad daca pot obtine un pret bun pentru un set complet(tricou+pantalon). Va tin la curent.

Stai linistit ca toti curierii astia incearca marea cu degetul, daca nu au sediu la tine in oras, hop pe tine sa te taxeze. :)

Asteptam ideile si variantele pentru echipamentul de la anul :)

Ovidiu - Incearca si varianta de Toamna-Iarna cu pantalon lung si bluza cu maneca lunga, eventual pe negru sau ceva mai inchis, ca pe noroaie ies mai bine la spalat. Cele de vara sunt OK, alb nu atrage caldura, totusi as propune la pantalonul scurt tot ceva inchis sau ,de ce nu, chiar un portocaliu indraznet.

Ovidiu - Incearca si varianta de Toamna-Iarna cu pantalon lung si bluza cu maneca lunga, eventual pe negru sau ceva mai inchis, ca pe noroaie ies mai bine la spalat. Cele de vara sunt OK, alb nu atrage caldura, totusi as propune la pantalonul scurt tot ceva inchis sau ,de ce nu, chiar un portocaliu indraznet.

Uneori chiar aratam ca porcii de s-au tavalit prin noroi, sustin ideea echipamentului de toamna.

Multe multumiri lui MBZ ca a adus tricoul in Bucuresti si ca a alergat dupa mine prin oras sa mi-l dea :D

Intr-adevar un design foarte frumos al tricoului. Si am nimerit chiar si marimea, lucru neasteptat :o

Pe cand niste incalzitoare Ciclism.ro? :D

Multumiri si din partea mea lui MBZ! Dupa mai multe tentative de a ne intalni, am reusit in cele din urma sa ne intersectam cumva...

Tricoul este perfect. Am nimerit un model fara burta :))

Multumiri si lui Ovidiu!

Sa ne revedem cu bine!

Este doar o propunere pt urmatorul set de echipament.

Ar trebui numele sa fie pus mai pe centrul echipamentului ca sa fie mai vizibil.

Pe spate as pune un indemn catre soferi.Nu stiu exact, ceva de genu "Si eu exist printre voi"...

Si pe mine ma atrage ideea echipamentului de toamna si nu numai: o bluza alba cu maneca lunga e foarte buna si vara, ca mi-am ars mainile (de la soare) de vreo 3-4 ori vara asta si e foarte greu sa nu ma prinda un bronz de tractorist.

Ca design mi se pare foarte bun cel actual, chestii gen "Multumim sfintiei sale papa" pe spate nu ma atrag.

• Upvote 1

In primul rand tractoristii nu-s bronzati cu urme de manusi, in al doilea rand poti folosi cu incredere lotiune de protectie UV cu factor ridicat.

Sunt interesat de un astfel de tricou. Cand si mai ales cui sa ma adresez pentru a achizitiona ,, ravnitul,, tricou? Astept, multumesc!

Scrie un pic mai sus: anul asta nu se mai fac, anul viitor o sa se anunte din timp aici, Ovidiu e persoana de contact - daca vrea sa iti faca.

Mai am de predat tricourile:

Alnaibii

Daktery

Chibrit

Va rog sa ma contactati azi pentru a vi le da.

Multumesc

Guest
This topic is now closed to further replies.