ovidiu

19.06.2010 - Maraton Medieval Medias - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Primaria Medias in parteneriat cu Asociatia Ciclomed Medias organizeaza si in acest an Maraton Medieval Medias.

Momentan site-ul se afla la locatia Maraton Medieval Medias urmand sa fie transferat pe site-ul primariei Medias.

Maratonul Medias nu trebuie ratat. Voi fi acolo si anul acesta. Cautam cazare:D

Una din cele mai bine organizate maratoane din anul trecut, sper sa fiu prezent si anul acesta (si sper sa nu fie la fel de cald) :(

Maraton Medieval Medias a lansat website-ul pentru 2010

http://www.m-m-m.ro/

Unul dintre cele mai bine organizate maratoane va asteapta in 19 Iunie.

ATENTIE! In acest moment organizatorul pune la dispozitie 400 de locuri si primii 300 de participanti care achita taxa de participare o sa beneficieze de un bonus (un buff cu mascota maratonului).

Sariti pe inscrieri:)

Maraton Medieval Medias a lansat website-ul pentru 2010

http://www.m-m-m.ro/

Unul dintre cele mai bine organizate maratoane va asteapta in 19 Iunie.

ATENTIE! In acest moment organizatorul pune la dispozitie 400 de locuri si primii 300 de participanti care achita taxa de participare o sa beneficieze de un bonus (un buff cu mascota maratonului).

Sariti pe inscrieri:)

Salutam (in sfarsit) introducerea categorii pt cei mai varsnici(peste 40 ani) .

Speram ca aceasta sa mareasca nr. concurentilor cu par alb si sa faceti pt.la anul categoria consacrata (peste 45) prezenta la majoritatea maratoanelor din tara !

Prezent in 2006 , 2008 ,...si cu aceasta oportunitate ...sper si in 2010 !

sper sa ajung la medias,numai ca am intalnirea de 10 ani...poate vin la concurs si ma duc la intalnirea de 20 de ani:)))

Stie cineva daca mai sunt si alte manifestari in acel sfarsit de saptamana la medias? Poate un festival medieval sau ceva organizat local? Intreb pentru ca poate vin cu toata familia daca este ceva.

Mă uitam la filmul de anul trecut ... falling in love ca să mă exprim non-românește. Vin!

Pentru mine este concursul #1 in Romania. MMM este deja un brand cunoscut pentru cei pasionati de concursuri MTB si nu numai. Este maratonul MTB cu cea mai mare traditie la noi in tara, ce combina sportul cu traditia, si de la an la an este mai profesionist organizat.

Totusi nu sunt foarte incantat de limitarea de 400 locuri pentru anul acesta dar probabil organizatorii au motivele lor pentru care au impus aceasta limita.

Voi reveni la acest concurs de cate ori voi avea ocazia.

Felitari Medias!

sper sa ajung la medias,numai ca am intalnirea de 10 ani...poate vin la concurs si ma duc la intalnirea de 20 de ani:)))

Posibil sa vii tot la Medias si peste 20 de ani :D

Mă uitam la filmul de anul trecut ... falling in love ca să mă exprim non-românește. Vin!

Intru totul de acord cu Niji. Am urmărit și eu zilele trecute toate filmulețele, am stat o oră nemișcat abea aștept să trec și eu prin curțile acelor cetăți. :D

MMM - nu Mai e Mult și veniM !! >:)<

Incercati sa va inscrieti online si sa achitati taxa. Organizatorii pot estima astfel mai usor cheltuielile.

Nu am vazut inca formularul de inscriere, poate ca m-am blocat si eu prea mult la filme =))

80 Km - diferenta de nivel 2000m - timp maxim de parcurs 8 ore

50 Km - diferenta de nivel 800m - timp maxim de parcurs 5 ore.

Incercati sa va inscrieti online si sa achitati taxa. Organizatorii pot estima astfel mai usor cheltuielile.

M-am inscris si am platit ieri la posta taxa de inscriere. Cum pot fi sigur ca au ajuns banii? Din cate am citit la ei pe site sunt discutii ca nu sunt complete datele. Sper sa fie ok.

cand o sa primeasca ei banii o sa apari pe lista cu "Plata confirmata" si cu numele colorat in rosu. Vad ca la ora asta doar banii lui Maus au ajuns in contul organizatorilor.

:DAm vrut sa dau 'buff'-ul.

Cip ciripurile nu se pot trimite prin posta cu plata in avans ca sa nu mai stam la rand?:)