doi_doiari

Comanda R2-Bike

Recommended Posts

Intentionez sa dau o comanda la r2-bike la sfarsitul saptamanii sau imediat dupa Paste.

Aici e site-ul: Willkommen

Au produse top de calitate.

Daca mai este cineva interesat sa posteze si sa-mi dea PM cu produsele dorite. O sa incerc pentru cei ce nu au posibilitatea sa depuna banii in contul meu sa ne intanlim intr-o zi pt. colectarea banilor.

Lista e deschisa:

1. doi_doiari...

O comanda de pe bike components nu te intereseaza?:) Deja suntem stransi 12 insa nu are cine da comanda.

Urmeaza sa dau o comanda pe R2bike in 2 saptamani, transportul pana in Romania e 10E cu totul, daca sunt doritori spuneti va rog aici. Doar Bucuresti si transfer bancar.

OK. Comanda o dau pe 23-24 aprilie, deci mai avem putin timp. Da-mi, te rog, PM cu ce iti trebuie.

Vreau sa dau o comanda la R2-Bike saptamana asta pentru niste maruntisuri.

Daca sunt amatori tentati sa-si ia ceva de pe acolo ii rog sa dea un semn, cel mai bine pe privat.

O aman si pt saptamana viitoare daca e cazul.

Vlad

Ca sa nu mai fac alt topic il folosesc pe acesta.

Vreau sa cumpar ceva de pe acest site. Transportul in RO costa 10 EUR si cica ar veni cu DHL si tracking number. Daca valoarea cosului depaseste 250 EUR transportul ar fi gratuit. Pana acum am 243,5 EUR in cos.

Nu am mai luat de la ei pana in prezent. Nu ma grabesc momentan si mai astept si alti doritori sa viziteze site-ul

Ma combin eu si depasim pragul de 250 eur.Iti trimit in pm produsul