ovidiu

Planificator ture pentru bucuresteni (MTB - Off Road)

Recommended Posts

Poate o sa vin si eu. Daca sunteti interesati, intrucat am inteles ca deja ar fi a 3-a tura pe acelasi traseu, o sa va prezint

niste variante noi de traseu.

• Upvote 1

La 1700 m ascensiune in 20 km, nu crez ca o sa fie chiar atatea ritmuri :).

Oooo, ba da. De 1 mai, cumatru' @@corrado ne-a asteptat pe la 2/3 din urcare, zice el, 40 de minute. Statea la soare si aproape adormise cu albine bazaindu-i prin urechi.

Si au mai fost 2 gospodari care au intarziat putin pana-n golul alpin :P

In ce ma priveste, cu cat mai multi cu atat mai frumos, indiferent de durata regruparilor. Daca nu ne adunam minim 30, ieu nu mai viu.

@@Edi, arata-ni-le, da' sa fie cel putin la fel de minunate ca asta :x

Bai, eu n-am mai avut răbdare pana la tura asta, am aruncat iapa pe crocmobil și m-am oprit acasa la Vâlcea. Sâmbătă o trec prin ceva namoale :).

Da' cine are rabdare pe vremea asta? Maine-s la Campina, cu cauciucurile de asfalt. Nu prea am chef de noroi, insa de rampe abrupte da :D

as baga eu o prima evadare duminica. se alearga?

Pai suntem doar noi doi , mergem cum vrem .

Parca ar fi interesant si la zimbrarie , eu n-am fost niciodata . Bineinteles daca ne primeste croco cu el :).

La mine se amână zimbrăria pe duminică. De luat vă iau...dar deja suntem trei în maşină :).

Eu vreau sa merg pe centura cicloturistica. Cum o mai fi traseul?

Pai suntem doar noi doi , mergem cum vrem .

Parca ar fi interesant si la zimbrarie , eu n-am fost niciodata . Bineinteles daca ne primeste croco cu el :).

Nu-i nicio problema daca vrei sa mergi la zimbrarie. eu nu sunt inca sigur ca evadez duminica. nu vreau sa te incurc.

Pai nici eu nu cred ca ma duc singur , eventual ma duc pana in cernica daca e sa nu mearga nimeni pe traseul primei evadari si duminica ma duc cu ei la zimbrarie .

O prima evadare weekendu asta ?

Pentru maine, sunt amator si eu de o P.E. sau o tura prin Cernica (mai mult P.E.). E posibil sa mai vina si un amic de-al meu.

Eu ma intalnesc maine cu Dinu in parcarea de la Academia de Politiune, la 10:30. Daca e ok si pt tine, hai la 10:30 acolo! :)

'Seara!

Stie cineva traseul din Comana?Harta,ceva?

Azi, un inceput de sezon de exceptie pe minunatele plaiuri buzoiene! Impreuna cu cativa stimabili colegi de forum am făcut un traseu deosebit in vecinătatea localității Sarata Monteoru. Acolo, am avut fericita ocazie sa cunoastem niste oameni nemaipomeniți din partea locului pe carete poti baza oricand atunci cand e vorba de o tură de mtb.

In concluzie, vremea a fost de poveste, un traseu minunat si o companie de exceptie!

• Upvote 5

Si niste detalii? Sa vada si ochiu' nostru pe unde v-ati bucurat?