hilea1

R.m.n.

Recommended Posts

Care sunt preturile in Bucuresti la RMN(cu si fara substanta de contrast )si locatia(strada si numele clinicii/spitalului)?

Multumesc anticipat.

preturile depind de regiunea examinata, dar probabil preturile variaza intre 2-3 milioane si 7-8 mil

Pentru cot imi trebuie o examinare...

Nu vreau o estimare, vreau un pret concret de la cineva care,din pacate,a avut nevoie de asa ceva.

Eu mi-am facut la genunchi si a costat 600 lei...de fapt atat ar fi costat, dar eu am facut gratis...tata e medic si etc etc...

Daca mai ai rabdare maxim 1 ora iti spun cat te costa si pentru cot...

A, eu am facut la Sanador, Clinica Victoriei

Str. Dr. Dimitrie Sergiu nr. 26-28, sector 1, Bucuresti.

Sunt foarte buni cei de acolo (asa zice tata :)) )

Da, deci acum cam 100 euro este pretul...

Sanatate

:))

Salut. Ia o trimitere de la un medic ortoped si cauta un R.M.N. care are contract cu casa de asigurari. O sa coste in jur de 100 lei. Fara trimitere de la ortoped e 600-700 lei.

Eu am facut RMN acum un an si jumatate, la genunchi. Pretul a fost de 550 lei fara substanta de contrast, la o clinica undeva pe Ritmului.

Pe ritmului am fost si eu, trimis acolo de cei de la Euroclinic, pretul era de vreo 5 mil, fara substanta. Indiferent unde il faci sa-ti iei cu tine niste blancuri, sa ti-l dea pe CD, citirea lui depinde de doctorul care o face si e bine sa mergi cu cu cd-ul la tine cand mergi la consultatii.

Maica-mea a facut la Medinst, in curtea spitalului Bagdasar de pe sos. Berceni. Cu trimitere de la medicul de familie a costat 150 ron.