ovidiu

Probleme forum Ciclism.ro

Recommended Posts

De asemenea , nu mai pot folosi site-ul playbike si contul creat mai demult acolo(nu mai "gasesc" butonul de Log in/log out) , iarasi din cauza unor modificari (probabil) asupra softului folosit de ei sau/si site-ului respectiv!

In cazul in care folosesti Ad Block, acesta trebuie dezactivat pe site-ul playbike, in caz contrar nu apare meniul de Log In.

Aici pe ciclism.ro, nu cred ca Ad Block este cauza si nici nu stiu de ce lipsesc anumite elemente din pagina la tine.

Biografia nu o pot edita nici eu, pur și simplu nu apare niciunde vreun câmp editabil pentru asta. Am completat-o la înregistrarea pe forum și așa a rămas. Pentru restul (locație, sex, data nașterii, interese, mesagerie instantanee etc.) se găsesc câmpurile în Edit My Profile.

Mie imi apar campurile respective.

@DARK-RIDER-82

Ti-am sters inaltimea si greutatea de la "Biografie". Vrei sa-ti sterg si semnatura?

Biografia nu o pot edita nici eu, pur și simplu nu apare niciunde vreun câmp editabil pentru asta. Am completat-o la înregistrarea pe forum și așa a rămas. Pentru restul (locație, sex, data nașterii, interese, mesagerie instantanee etc.) se găsesc câmpurile în Edit My Profile.

Probabil la sex vrei sa modifici !? :P

Doctore, vorba aia, fiecare se gandeste la ce nu are. Se pare ca la tine este...sexul.http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Deci numai la moderatori apar toate campurile... Ciudat, daca are Ana timp o rog sa investigheze.

Seb - lui Dark i-am fost editat eu deja profilul :P

:rolleyes: Vai ce "rapizi" ati fost :D

Multumesc , dar nu mai stergeti nimic , ca ma stergeti si pe mine de tot de pe forum!

Totusi , mai demult imi puteam edita biografia si altele de p-acolo; mi se pare normal sa poti avea tu acces la datele tale personale si pana la urma la 100% din contul tau!

Sau aici e altfel?

:P

Deci numai la moderatori apar toate campurile... Ciudat, daca are Ana timp o rog sa investigheze.

Seb - lui Dark i-am fost editat eu deja profilul :P

E o optiune de template member setata de un admin care da sau nu permisiunea membrilor sa vizualizeze&editeze anumite campuri. :)

Am fost invocata?

Deci, care e problema mai exact? (nu, n-am timp sa citesc toata discutia)

Nu va mai stresati sa faceti modificari. Forum-ul va fi upgradat la versiunea 3.2.3, o versiune mult mai noua. Daca sunt probleme le rezolvam acolo.

Cine a avut problema, îl rog să verifice dacă s-a rezolvat. Am dat câteva lovituri de ciocan, cu folos sper.

LE: abia acum am văzut nota lui Ovidiu.

Ai dat cu ciocanul unde trebuie, câmpurile apar acum pentru a putea fi editate.

Mai baieti ,Ana , pot sa-mi scriu autobiografia, dar disparut marketpleisu ? :D :D :D

(Asta e cu dedicatie ptr neant ...)

dar disparut marketpleisu ? :D :D :D

(Asta e cu dedicatie ptr neant ...)

M-a sunat neantu sa ma roage sa-ti tranxmit ca la prima intalnire ai un cui de 12 in roata special pentru intrebarea de mai sus Imagine postată

A! si a mai zis ca tot acolo vei gasi si discutia asta Imagine postată in neant pe dreapta.

De aia imi permit sa o fac pe niznaiu ,poate isi dau seama si altii cat de papagali sunt cand pun intrebari aiurea si incontinuu .

Pun pareu totusi ca aia nici nu citesc .Insa raman niste papagali.

Muncim si la problema semnalata de tine.

După lupte glorioase, cred că i-am dat de cap și la problema cu z-index-ul pentru bannerele Flash. Acum ar trebui ca meniurile dinamice (înregistrare, autentificare, inbox și notificări) din dreapta sus să apară deasupra tuturor bannerelor. Vă rog să mă anunțați dacă nu e așa, și să menționați și ce browser aveți și dacă ați golit cache-ul (sau shift-refresh).

Pentru ca nu se inghesuie nimeni sa felicite echipa tehnica(desi la comentarii si doleante avem deja campionat) o fac eu in numele tuturor.

Artizanii acestei mutari si adaptari la ultimele versiuni absolute sunt Puterfixer si Ana.

Probabil ca ne asteapta si alte noutati, module si surprize.

Incaodata multumim oameni buni :) >:D

Eu le-am trimis niste declaratii in particular.

Forumul arata si mai bine, avem mai multe smecherii, iar Marketplace in sfarsit arata cum trebuie, pe gustul meu si sper, al tuturor.