ovidiu

Probleme forum Ciclism.ro

Recommended Posts

si uite asa ai mai facut si tu un post in plus :)) =))

Păi mă chinui şi eu, aş pune ceva la vânzare dar nu am destule posturi :P

Păi mă chinui şi eu, aş pune ceva la vânzare dar nu am destule posturi :P

pai roaga conducerea sa iti mai taie o mie si ceva ca sa ajungi la o suta

am ras cu lacrimi la topicul lui natasha, chiar trebuia lasat, pe bune!

Lucian, poti sa reinvii topicul lu` natasha? pretty pls...

se poate face ca inainte, cand dateai click pe un topic necitit sa te duca direct la primul post necitit, acum te duce la primul post si trebuie sa dai tu "GO TO FIRST UNREAD POST" si daca e doar o singura pagina te duce la ultimul post si nu mai stii care sunt citite si care nu.

Ma termina nervos sa fac treaba asta de fiecare data.

Multumesc in avans!

hipopotanu, vezi aici, e și un screenshot cu explicații unde trăbă să faci click.

Bai, voi nu va dati seama ce este in sufletul alora care posteaza doar ca sa faca suta si dupa ce ajung sa posteze un anunt eu il sterg si le dau ban permanent:)

• Upvote 3

hipopotanu, vezi aici, e și un screenshot cu explicații unde trăbă să faci click.

multam maxim, nu citisem pe acolo ce-i drept, dau o bere pt pierderea de timp

viata mea s-a imbunatatit enorm si asta doar cu imformatia asta, deci meriti fiecare inghititura

[...] natasha parca il chema, sau ceva de genul... :)

Imi pare rau pentru natasha.

DIn cate stiu eu si daca nu confund personajul este fata.

Se vede ca nu prea iesiti la sosea ca asa aveati sa o cunoasteti si sa aflati ca nu prea aveti legatura cu bicicleala in comparatie cu ea.

Este romanca din Republica Moldova si invata sau lucreaza pe aici, nu stiu exact, dar sunt cativa care o cunosc mai bine.

Din cat am avut eu ocazia sa o cunosc, nu prea se exprima deloc in viu grai desi nu-i muta, daramite in scris. E persoana foarte rezervata.

Si poate a avut vreo ananghie si a trebuit sa vanda bicicleta ca altfel nu-mi explic decat poate sa fie insarcinata... :-??

In rest, consider ca este o exagerare din partea tuturor, si nu ar fi avut cum aceasta fata sa devina o problema pentru ciclism.ro.

Jenant.

• Upvote 1

Si eu o stiu pe Natasha si userul a fost 99.99% al ei pentru ca am mai vazut anuntul si cu alte ocazii si in ce am retinut e chiar bicicleta cu care am vazut-o.

sunt destui useri care citesc si nu simt nevoia sa dea un reply cu o aberatie la fiecare post nou, sau sa puna poze cu bicicliste dezbracate.

apoi daca ai mai putine posturi inseamna ca vrei sa vinzi ceva neaparat. unii n-o sa ajunga niciodata sa aiba 100 de posturi (de la motivul mai bine tac decat sa spun prostii pana la nu ma intereseaza fiecare chichita tehnica) si poate ar vrea sa vanda o piesa care ar fi de folos cuiva. in fond ideea e sa ajuti comunitatea.

la fel cum sunt useri cu multe posturi la nivel de spam, dar daca ai peste 100 de posturi poti sa scrii cam orice si inseamna ca te implici in forum.

oricum toate politicile sunt proaste.

• Upvote 2

Bai, voi nu va dati seama ce este in sufletul alora care posteaza doar ca sa faca suta si dupa ce ajung sa posteze un anunt eu il sterg si le dau ban permanent:)

poti nominaliza? 8->

Din cate observ nimeni cu cunoaste userul Natasha...respectivul user este un barbat nicidecum o femeie,il cunosc personal ,precum si majoritatea baietilor din Bucuresti( ma refer la cei care folosim cursierele )

Ca fapt divers a facut ciclism la Dinamo in urma cu multi ani. Marian Frunzeanu ii era coleg in acea perioada....asta daca va e cunoscut numele de Frunzeanu

Momentan s-a lasat de ciclism si dorea sa scape de bicla,insa nu este "internaut" si nici foarte activ pe forum...Probabil asa a considerat el ca este bine sa procedeze,nu trebuie sa-l judecam acum...

Că-i fată sau băiat eu zic că merită iertare :)

Măcar a fost sincer/ă şi a declarat că vrea să facă 100 de posturi, pe când alţii ,,, ne iau de proşti :)

• Upvote 1

Iar eu sunt cainele care a dat report la topic, si da am strans cele mai multe postari de la sectiunea bancur si FFF. Imi pare rau pentru amica voastra MBZ si Trevizes o remarcasem si eu in cateva seturi de poze, dar trebuie sa fi tamp ca sa procedezi asa. Intamplator exact astazi am trimis un mail adminilor unui forum cerandu-le sa ma puna in contact cu unul din useri forumului respectiv care are de vanzare o bicicleta, forumul fiind din SUA si cu o tema destul de locala, asadar nu are rost sa-mi fac cont acolo; le-am scris le-am explicat situatia si astept raspuns...

PS: paule daca stia de o suta de posturi inseamna ca a citit regulile sau a primit un mesaj de eroare... L-a ignorat si i-a ignorat si pe admini/membrii...

Imi pare rau pentru natasha.

DIn cate stiu eu si daca nu confund personajul este fata.

Se pare ca am confundat. Eu ma refeream la fata pe care o stii si tu Stefane.

Eu chiar m-am simtit putin rusinat de actiunea lui... era evident ca isi dorea sa ajunga in sectiunea comerciala si nu-l condamn deloc... Chiar i-as pune-o pila daca as putea pentru ca m-a impresionat candoarea lui.

A deci nu'i fata din Rep. Moldova... Ma bucur! :) Imi aduc aminte un episod destul de trist cand s-a mers la Ruse si ea a trebuit sa astepte la granita neputand trece in Bg.

Că-i băiat, că-i fată, dacă avea o urgență putea să dea un mesaj la vreun admin și discutam. Da' asta cu postarea pe bandă rulantă, literalmente singur pe un thread cu posturi de câte un cuvânt... asta a fost o mare măgărie, probabil știe și singur, și acum n-are decât să sufere consecințele.

@xemas - sigur nu era vorba cumva de Niji? :))

cred ca se gandea la altcineva, sau mai stiu o fata care a patit la fel, desi, spre rusinea mea habar nu am cum o mai cheama

avea o merida race 903, asta stiu sigur

Se pare ca am confundat. Eu ma refeream la fata pe care o stii si tu Stefane.

Incepand de la stanga la dreapta ,al 7-lea ciclist este Natasha( randul de sus )

Cu ocazia asta i-am facut si reclama

Fata de care vorbiti voi se cheama Kiara

Imagine postată

• Upvote 2

eu nu ma simt rusinat. Eu chiar am zis ca ptr sinceritate si ptr curaj ar fi meritat sa fie lasat. Oricum, nu facuse fix 100 deodata, doar mai avea cateva posturi pana la limita. Si a zis din start ca vrea sa ajunga acolo :)) si nu mai stiu daca aici sau pe mail catre un prieten am zis ca eu i-as fi lasat anuntul, dar as fi blocat topicul :)

Suntem constienti cu totii ca avem multi cititori din umbra, care doar se cultiva, dar nu sunt genul de oameni care sa posteze. Am cativa prieteni (Tolstoievski, KeeyGee, ulfi) cu care discut destul de mult pe ce se mai publica pe aici, dar daca ma uit la conturile lor, posturi ioc.

Dar daca astea sunt regulile, ne conformam! Ca nu suntem la noi in curte :)