ovidiu

Probleme forum Ciclism.ro

Recommended Posts

Da. Ce dobitoc sunt! Cred ca a mai fost problema asta... Trebuia sa ma fi prins doar l-am instalat de curand. Scuze de deranj... Totusi daca tot am tulburat apele as mai avea o intrebare: Cu Alt+1 se mai aude ceva? :D

Multumesc! 

Sau incearca Alt+Tab  ;))

Asta cu Alt+1 nuj'ce-a vru'sa fie.

Bine ca n-ati zis Alt+F4 ca va concedia sefu'! :))

Și la mine. Dar am mârâit un pic (s-au uitat colegii ciudat la mine) și uite că serverul știe de frică.

Nu stiu daca este neaparat o problema de la forum sau de la mine datorita browser-ului pe care il folosesc, si anume:

Am observat de cand sunt utilizator pe acest forum ca atunci cand posteaza adipe imi apare pe ecran in felul urmator:

prtscrn_zps9abce766.jpg

Nu stiu de ce imi apar asa numai postarile lui. La ceilalti useri nu imi apare deloc. Si chiar si dupa ce citesc aceste postari, care imi apar ca fiind ultimele postari necitite in categoriile respective, bolduirea/iesirea aceea in evidenta ramane tot asa.

Si alt exemplu:

altexemplu_zps920acfff.jpg

Nu e nici o problemă, @adipe e membru din 2007 și a avut la un moment dat un avatar care s-a pierdut la migrarea forumului. Imaginea respectivă nu mai există, de aia îți apare așa.

• Upvote 1

Așa e, e un avatar defect. Încerc să i-l resetez. [edit] Done, ar trebui să nu mai vezi problema asta.

În ceea ce privește faptul că vezi de sus până jos adipe cu răspunsuri la toate topicurile din toate secțiunile, nu e bug, ci e adipe :)) ;)

• Upvote 6

Cum pot dezactiva AdBlock plus pentru ciclism.ro in Opera? Am pus "ciclism.ro" la whitelisted domains dar degeaba ...

Cred că întrebările despre configurarea AdBlock Plus ar fi mai bine adresate pe forumul AdBlock Plus, dacă au unul, sau la suport tehnic la ei...

• Upvote 2

te duci la extensions-> la adblock plus ->click options->mergi pe tabul whitelisted domains -> in campul Add domain scrii ciclism.ro si apoi dai click pe Add domain.

Daca nici asa nu merge fa update la adblock si/sau la opera.

scuze moderatorilor/adminilor daca am postat in off-topic.

Oi fi marcat tot forumul drept "citit". Rezulta, firesc, nici un continut nou :)

Sau ai selectat în stânga un filtru mult prea restrictiv.

pai nu ca problema a aparut  de azi dimineata  si n-am mai umblat pe nicaeri de atunci...

LE  ahaaaa multam @@otsdr era ceva bifat doar topicurile pe care le urmaresc si nu urmaresc nici unul.

După „Vezi conținut nou”, uită-te în stânga să fie selectat Forumuri, nu Calendar, Membri sau Marketplace, iar dedesubt „Content I have not read”.

Am o întrebare/problemă:

De fiecare dată când face cineva @Mention cu userul meu, referinţa se duce la userul "radu_". Ca să se facă corect, trebuie editat manual.

Nu se poate rezolva asta cumva?

In pagina principala a disparut forumul din meniu sau nu mai vad eu bine? Win 8.1 + ultimul Chrome.

post-2001-0-38080800-1385156128_thumb.png