ovidiu

Probleme forum Ciclism.ro

Recommended Posts

Păi bine, băi, care nu te-ai șters pe picioare la intrare și ai intrat cu bocancii în baza de date? De un ceas fac curat...

• Upvote 1

Neah, ăia-s băieți finuți, nici nu știi când au trecut pe la tine și ți-au luat o mostră din ăăăă urechi.

De ce de vreo 2 zile când apăs pe butonul "Vezi conţinut nou" nu mai văd nimic? "Ne pare rau, nu a fost gasit nici un continut nou"

Subiecte noi sunt dacă iau conţinutul forumului la mână.

Nu-i de la Adblock.

In meniul din stanga, sub New Content este un meniu.

Bifeaza la By content type - Forumuri si la By time period - Content I have not read

Ce-i drept acasă am filtru de reclame. Acum sunt la lucru, pe alt calculator, fără nici un fel de filtru, cu un stic DIGI și la fel face. Și pe Firefox și pe IE. Indiferent ce selectez din rubrica "By time period", la fel îmi apare, așa cum sper că se vede în imagine.168dfkh.jpg

Somebody borked the database again.  :-L

I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my database in peace now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will hide lead pellets in your bike frame.

• Upvote 3

Vedeti c-apare iar chestia aia cu lens-brat-tare prin textele postarilor ;)

Not a bug, it's a feature. E provocat de scrierea unui alt cuvânt care e convertit în lancelot-mono-fudulist.

Nu o fost o problemă de bază de date, o căst curentul în datacentru! 

• Upvote 1

I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my database in peace now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will hide lead pellets in your bike frame.

Good Lak, ca sa zic asa.

nu mai știe nimeni de glumă

Nu o fost o problemă de bază de date, o căst curentul în datacentru! 

L-o trantit ear menajera cu pamatuful? Ti-am zis s-o dai afara! :D

O problemă semnalez și eu: nu-mi văd mesajele private, conținutul nou etc. Nu apare chiar nimic. Nici la More reply option...

EDIT: am dezactivat Adblock și merge... :D

Nu-mi notifică postările noi din topicuri subscrise. Intenția mea a fost să nu mă mai bâzâie pe email și am debifat email, în dreapta, bifând în stânga, la Notification list. Și totuși nu merge.

Desfundati si voi teava pa care vine forumu'/saitu. Bafaring, bafaring, da' beau 2 cafele pan' se deschie un articol!

Si d'acasa (aseara) si de scarbiciu (azi). Ma duc sa imi fac a treia cafea!

• Upvote 1

Nu este de la teava.

Ramane in craci de la un fuck_add dar daca dai stop la pagina se incarca forumul.

La ping raspunde cuser, restul aplicatiilor merg in regula.

Sunt de vina banerele alea din antet pe care le incarca extrem de greu. Acasa am instalat addblock, la servici oricum am filtre, dar tot trebuie sa apas "stop loading page" ca sa ajunga unde vreau.

Da, și la mine se-ncarcă înfiorător de greu. Dacă activez Adblock, merge OK, dar apoi nu mai văd mesageria privată, conținutul nou etc.

Pentru asta:

Nu-mi notifică postările noi din topicuri subscrise. Intenția mea a fost să nu mă mai bâzâie pe email și am debifat email, în dreapta, bifând în stânga, la Notification list. Și totuși nu merge.

încă n-am găsit soluție.

Nu e de la setări, o fi un bug. Suntem cu o versiune în urmă, posibil să se rezolve prin upgrade, dar să găsesc timp și pentru asta...