gunnar

Galeria cursierelor

Recommended Posts

Ha ha, am donat si eu asta vara un senzor si suport VDO Z3. Sunt curios pe unde s-o plimba "Fericitul" acum?

Salutare Octav, chiar imi pare rau de bicla care ti-a fost furata, dar cu ajutorul celor de pe ciclism.ro si a prietenilor nostri sper s-o gasesti.

Si eu am ramas fara o bicla, care a disparut de la parterul unei vile din Dorobanti (cred ca stii)

dscf0018ok.jpg

sal,posteaz-o si tu cu noua echipare, spre disperarea unui utilizator de aici............................................Woops..................... I did it again.

Uite ca a venit Moșu si la mine!

dscn0137crop.jpg

Echipare: Dura Ace 7900(inafara de pedalier)
Greutate: 7,7Kg
  • Upvote 7

Da, de la el am cumparat-o. Multumesc!

(abia astept sa vina zile mai calduroase si sa vad ce poate jucaria asta 8-> )

Da, de la el am cumparat-o. Multumesc!

(abia astept sa vina zile mai calduroase si sa vad ce poate jucaria asta 8-> )

Bicla poate,nu stiu ce poti tu :)

• Upvote 3

Frumos cadou ai primit MrBig,cred ca l-ai meritat. Sa ai parte de el. La asa cadouri sa tot astepti Craciunul

si la tine se aplica asta,nu mai lua la misto pe toata lumea,nu uita ca ti-au dat rusine baieti cu cursiere de aluminiu sau ciclocross.Esti fabulos,ma uimesti ................................................................. si incerc sa vorbesc doar in numele meu.

• Upvote 5

si la tine se aplica asta,nu mai lua la misto pe toata lumea,nu uita ca ti-au dat rusine baieti cu cursiere de aluminiu sau ciclocross.Esti fabulos,ma uimesti ................................................................. si incerc sa vorbesc doar in numele meu.

:))) like

• Upvote 1

Va multumesc insa iata ce s-a intamplat azi noapte. Mos Craciun chiar exista,am dovada

Mi-am lasat bicla pe suport pe care sta agatata mereu si cand m-am trezit ,SUPRIZA,era langa bradut

Aveam linia Ultegra 6700 schimbata cu una SRAM Red respectiv rotile Fulcurm 3 schimbate cu unele Mavic Ksyrium SLS

Am ramas perplex. Iata minunea :

dscf0029fc.jpg

• Upvote 2

asta e galeria cursierelor nu a performantelor pentru ca hai sa fim seriosi cati de aici isi pedaleaza masinaria la 100% din potential? Cred ca daca folosim 40% din ea suntem tari. Eu mai glumesc cu baietii cu care pedalez ca am figuri de Dorobanti, si recunosc, imi plac cursierele mult, sunt bling-blinguri for white people :)). Dar hai sa fim seriosi nu mi-am luat Cervelo pentru ca Treku`ul a fost depasit de performantele mele :)))...si cred ca e valabil pentru multi de aici pentru ca nu suntem Pro. Cum iti dai seama daca esti Pro: apari pe cutia de cereale

• Upvote 7

Va multumesc insa iata ce s-a intamplat azi noapte. Mos Craciun chiar exista,am dovada

Mi-am lasat bicla pe suport pe care sta agatata mereu si cand m-am trezit ,SUPRIZA,era langa bradut

Aveam linia Ultegra 6700 schimbata cu una SRAM Red respectiv rotile Fulcurm 3 schimbate cu unele Mavic Ksyrium SLS

Am ramas perplex. Iata minunea :

dscf0029fc.jpg

Superba! cu Sâ mare

Abia astept sa ma conving! Nu sunt eu foarte antrenat, dar am timp pentru a imbunatati acest aspect.(sunt constient ca bicla' e cu mult peste pregatirea mea fizica)

Frumos cadou ai primit MrBig,cred ca l-ai meritat. Sa ai parte de el. La asa cadouri sa tot astepti Craciunul

Multumesc mult! Nu o sa-l dezamagesc pe Moșu', o sa o scot la plimbare cat pot de des!

• Upvote 1

MrBig, la multi km si fara incidente!

Multumesc la fel! Vad ca si tu ai fost cuminte anul acesta, nu de alda, dar minunatia aia nu ajungea sub brad asa din intamplare :-bd.

Deh..... e un semn...... chiar mi-am propus pentru anul 2013, sa las naibii masina si sa incep sa ies numai cu bicla. 

Imi placea bicla tare mult pe Ultegra si Fulcrum Racing. Dar gusturile nu se discuta.

. . . Cum iti dai seama daca esti Pro: apari pe cutia de cereale

Se scrie : Ceréale

:D

• Upvote 2