Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Niji

29.05.2010 - Tour de Tur V

Recommended Posts

Mulţumesc mult, Niji. :D

Persoana de contact ce răspunde la numărul de telefon +40 722304154 se numeşte Tamas Sike şi va fi bucuros să vă ofere mai multe detalii.

Adresa evenimentului: www.tur-info.ro .

Se pot da mai multe detalii legate de traseu? Direrenta de nivel, cat este asfalt si cat este off-road, etc.

Cu plăcere, creizi :))

biciclist81, cel mai bine contactează organizatorul, nu cred că intră pe forum :D

A fost un eveniment foarte bine organizat, frumos si cu un timp deosebit. Traseul merita facut cu orice ocazie, pentru ca este foarte relaxant. Evenimentul a fost impartit in doua trasee, un traseu de concurs si un traseu de recreere cu ghid care sa explice detalii despre rezervatie. De exemplu eu am fosat la concurs si sotia la plimbareala. Asa ca a fost perfect pentru amandoi. Traseul a fost doar pe plat, deoarece, din cate am inteles datorita ploilor dinaintea evenimentului s-a renuntat la urcarea unui deal. Noroi a fost exact cat trebuie sa fie intr-o competitie. Nota zece pentru organizatori.

Cateva Poze: http://picasaweb.google.ro/revoltatul/TourDeTurMai2010?feat=directlink