googu

Baieuri vs. Cauciucuri

Recommended Posts

Scuze ca dezgrop acest topic dar nu am gasit nimic asemanator. Pe janta actuala pe care e montat baieu 700x28 se poate monta anvelopa normala + camera?

Multumesc! Vreo idee de baieu foarte ieftin? De cand am luat-o (2 ani) am zis ca schimb rotile, asa a ramas...

Sau...schimbi doar jantele, ai iesi mai ieftin pe termen lung si fara prea mari batai de cap. Asa am facut si eu cu batrana mea cursiera. :)

Multumesc! Vreo idee de baieu foarte ieftin? De cand am luat-o (2 ani) am zis ca schimb rotile, asa a ramas...

Este ceva Vittoria la Decathlon cu 80 de lei. Mai ieftin de atât, nou, nu cred să existe.

Sau...schimbi doar jantele, ai iesi mai ieftin pe termen lung si fara prea mari batai de cap. Asa am facut si eu cu batrana mea cursiera. :)

Termen lung nu cred ca mai exista pentru ca vreau sa trec iar la mtb, deci probabil va trece la vanzare dupa reparatie.

Este ceva Vittoria la Decathlon cu 80 de lei. Mai ieftin de atât, nou, nu cred să existe.

L-am gasit dar e de 23, acum am 28. Macar un 25 sa nu fie diferenta mare.

Alarma falsa, nu sunt baieuri yahoo.gif. Le-am desfacut azi si sunt cauciucuri + camere. Sunt atat de vechi incat s-au lipit de janta si am crezut ca sunt baieuri, dupa ce le-am scos au ramas bucati din cauciuc pe marginea jantei.