cristilion

Ciclism de sosea in jurul Craiovei

Recommended Posts

Sa stii ca chiar daca m-au lasat un pic in urma pe catararea de la Carcea, m-au asteptat apoi, astfel incat am mers toti impreuna pe tot traseul

Da ba desteptule! Dar fuserati azi mai amatori ca noi. Eu aflai asta la bere unde tu nu ajunsesi. Bine ca te dusesi repede acasa sa postezi pe forum. Cand vei iesi cu profesionistii in editie completa sa te aud ce mai comentezi. Papagalule! [emoji48]

De ce e prostie centura? Nu inteleg! Ani de zile am mers pe ea. Iar pe lacrita n-avem cum sa mergem impreuna, pentru ca profesionistii oricum ne vor lasa in urma pe catarari.

i like...centura

Sambata incercam sa facem prima iesire pe Transalpina in noile tricouri. Asa ca vom discuta despre asta maine seara la bere, dupa tura, sa vedem cu ce masini mergem :) .

Sambata incercam sa facem prima iesire pe Transalpina in noile tricouri. Asa ca vom discuta despre asta maine seara la bere, dupa tura, sa vedem cu ce masini mergem :) .

Pai ce nevoie avem de masini, nu mergem direct cu bicicletele?

..si sa nu uit: plecarea si sosirea neaparat pe centura, ca sa fie toata lumea multumita :)

Astazi, sa nu se supere nimeni, facem iesirea .... tot pe Lacrita :)) . 19.00 la Petrom pe Caracal si dupa tura , la bere povestim despre Ranca :) .

Eu vin dupa o paUza de ciclit si dupa excese de baut asa ca ies pe Lacrita,dar intr-un ritm mai usor,asa ca astept "concurenti" mai putin "profesionisti"

Sunt decât câteva picături răzlețe. Daca nu se uda pe jos eu ies. Va aștept macar la o tura ușoară :).

Pe mine sa ma asteptati la o tura grea cu mici bere pulpa de porc si ceafa de porc. Daca ma mai ridic de jos vin

Maine încercam o tura Radovan - Rast- Carna cu plecare de la parc de la statuie la 11 :)

Ca la orice lucru, te apuci de el. Și până nu îl termini e doar încercare :)

Ce inseamna "incercam" ?

Adică daca nu ne strica vremea planul o facem sigur :).

P.S.

Sa nu va vad îmbrăcați in altceva decât echipamentul oficial :).

Drumul pe la Radovan mai este un lucru? Iar traseul Radovan - Rast - Carna este cam vag pentru ca sunt mai multe variante(mai mari sau mai mici) :D .

Drumul pe la Radovan mai este un lucru? Iar traseul Radovan - Rast - Carna este cam vag pentru ca sunt mai multe variante(mai mari sau mai mici) :D .

stabilim pe parcurs traseul

Salutare baieti!

Nu am mai facut traseul pana la Seaca de Padure si as vrea sa stiu daca pana acolo sunt izvoare pt hidratare (apa, repet: apa! nu bere :D) vreau sa dau o fuga pana acolo si nu as dori sa ajung pe sec la Seaca. 

Multam frumos!

La intrare in Voita este un izvor, acolo oprim noi. Cu 7-8 km inaite de Seaca de Padure. Gasesti si magazine .

• Upvote 1

Salutare baieti!

Nu am mai facut traseul pana la Seaca de Padure si as vrea sa stiu daca pana acolo sunt izvoare pt hidratare (apa, repet: apa! nu bere :D) vreau sa dau o fuga pana acolo si nu as dori sa ajung pe sec la Seaca.

Multam frumos!

Esti maratonist ???[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Inteleg ca profesionistii au iesit azi ????

Mai este careva disponibil pt o tura maine,daca nu ploua bineinteles

As propune ora 11 omv cv9

Sau chiar mai devreme????