cristilion

Ciclism de sosea in jurul Craiovei

Recommended Posts

Baaaa mai lasa terasele si mai vino sa te mai vedem si noi, daca nu la tura , desi asa ar fi normal, macar la "socializare" dupa tura :) .

Ne vedem joi

Bună ziua!Azi iese cineva?

La tura sau terasa?

ps: Poti sa vii cu o propunere de traseu si ora.

La tură, propun ori centură, ori un traseu pe care l am făcut ieri, Malu Mare- Ghindeni- Carcea- Craiova (am luat o pe un segment de centură care încă nu a fost dat în folosință, partea proastă e ca trebuie să te cari cu bicicleta vro' 200 de m în spate).Zic să rămână tot la 6:30.

La tură, propun ori centură, ori un traseu pe care l am făcut ieri, Malu Mare- Ghindeni- Carcea- Craiova (am luat o pe un segment de centură care încă nu a fost dat în folosință, partea proastă e ca trebuie să te cari cu bicicleta vro' 200 de m în spate).Zic să rămână tot la 6:30.

18.30 la POD pentru o Centura sau poate o Lacrita :D .

buena tarde ????

Care mai e teaba pe acilea,cine pe unde mai iese,cand si la ce ora ?

Am si eu vreo 3 kile ???????????? de dat jos...pentru inceput ????????????

buena tarde

Am si eu vreo 3 kile de dat jos...pentru inceput

Buen venitos a caza :)) . Nu te lua dupa Mihai... kestia cu palinca merge decat la el :)) . De marti te asteptam la "fugareala" la program :D. Stai linistit ca alea 3 kg le vei da repede jos :D . 

buena tarde

Am si eu vreo 3 kile de dat jos...pentru inceput

Bine ai venit, concurentu numero uno, sper ca te-ai intors odihnit din vacanta, maine seara avem treaba..

Azi debuteaza programul 'Filiasul de marti' cu incepere de la orele 18:00 la OMV Cv9.

S-a lasat sa se inteleaga ca profesionistii o vor face lata ...

Dar amatorii, admiratorii si prietenii ciclistilor ce au de gand?

Cine a initiat programul asta ?

Eu:)

Lui Radu ii e lene sa vina la pod la intalnirea normala, si asa initiaza tot felul de programe si intalniri .. poate poate vine cineva la el :)) .

Evident intalnirea "normala" e la 18.30 la POD pt o Lacrita... sper eu, daca nu macar pt o centura ... mai rapida :D.

Si eu sper sa va duceti pe lacrita, ca sa putem face si noi amatorii o centura linistita. Numai ca ar trebui sa plecati mai devreme, ca va prinde noaptea. [emoji12] Noi ne intalnim tot la 18.30

Si eu sper sa va duceti pe lacrita, ca sa putem face si noi amatorii o centura linistita. Numai ca ar trebui sa plecati mai devreme, ca va prinde noaptea. [emoji12] Noi ne intalnim tot la 18.30

Ba....  :-?  la faza asta s-ar putea sa ai dreptate ....posibil sa facem tot centura.....:)) asa ca nu scapi .....:))