cristilion

Ciclism de sosea in jurul Craiovei

Recommended Posts

Mañana nos vamos a Caracas

Para que el perdón, nos vamos a Caracalas. Tedeumul, slujba de pomenire si miruirea vor avea loc acolo. Sa luati acatistele la voi si... sandwich-ul...

Para que el perdón, nos vamos a Caracalas. Tedeumul, slujba de pomenire si miruirea vor avea loc acolo. Sa luati acatistele la voi si... sandwich-ul...

Mai bine sa luati la voi furci, topoare, sabii, pistoale, rachete nucleare, etc, ca nu se stie niciodata..

Mai bine sa luati la voi furci, topoare, sabii, pistoale, rachete nucleare, etc, ca nu se stie niciodata..

ai uitat sa zici si de casca, ai vazut ce utila e... :P

Eu o sa mananc de dimineata o fasolica... :)) sa vad care are curaj sa se dea la mine manca-ti-as...

à quelle heure ?

Propun ora 12 ca sa aiba timp sa se trezeasca toti betivii. :drunksinging:

Mañana nos vamos a Caracas

? :o

Para que el perdón, nos vamos a Caracalas........

Credeam ca vreti sa renuntam la biciclete si sa luam avioanele :)) .

Propun ora 12 ca sa aiba timp sa se trezeasca toti betivii. :drunksinging:

Atunci asa sa ramana :cheers: , la 12 la Petrom-ul de pe Caracal.

Tura de azi la Caracal o tura ca de obicei pe acest tronson, foarte rapida, pe o vreme frumoasa chiar caniculara pe alocuri :) , tura care a inregistrat si 2 premiere surprinse si in poze si anume, noul venit Catalin dar si Ovidiu la trena :D .

Pozele : https://picasaweb.google.com/109310083101744381132/30092012Caracal

si o filmare :

Bravo baieti, imi pare rau dar o viroza urata nu mi-a dat voie sa particip si eu, insa trebuie sa va atrag atentia ca din peisaj lipseste ceva... BEREA !!!! Data viitoare sa fiti mai atenti si sa fotografiati masa asa cum se cuvine :cheers:

Pa trebuie,doar n-o sa ponem bicicletele in cui!

Cred ca tot un 18, la Helin ar fi ok.

Ramane ora 18 la Helin.

A tamas Ora 18 la helin

E... aia e!

Din pacate datorita zilei care a devenit tot mai scurta, eu o sa va parasesc la iesirile saptamanale :( , ramanand sa va insotesc decat in weekend.

P.S.

Sa mergeti cu grija ..... mai ales pe Ghercesti :D .

Oare noi astia de pe aici, care avem goanga asta legata de cursiere, suntem niste ciudati? Imi pun aceasta intrebare intrucat se pare ca majoritatea persoanelor asa considera aceasta activitate a noastra, adica ceva ciudat, periculos si fara rost..toti imi zic ca daca tot vreau sa fac miscare, de ce naiba nu ma duc cu ei la fotbal. Ce parere aveti, nu v-ati confruntat cu asemenea discutii?

Oare noi astia de pe aici, care avem goanga asta legata de cursiere, suntem niste ciudati? Imi pun aceasta intrebare intrucat se pare ca majoritatea persoanelor asa considera aceasta activitate a noastra, adica ceva ciudat, periculos si fara rost..toti imi zic ca daca tot vreau sa fac miscare, de ce naiba nu ma duc cu ei la fotbal. Ce parere aveti, nu v-ati confruntat cu asemenea discutii?

:)) ba da, stai linistit..... ca sa-ti raspund la intrebare... da suntem niste ciudati, pt ca asa sunt vazuti din afara cei care poarta colanti si tricouri mulate..... :)) . Nedorind sa deschid o polemica despre sporturi, si fotbalul e un sport ok dar din pacate sunt multi care devin patimasi si asfel aparand foarte multe accidentari, fotbalul fiind un sport de contact. Cat despre faptul ca e fara rost sau nu iti poti da seama dupa cum te-ai simtit pana acum alaturi de noi : :cheers: :cheers: .

Eu cred ca o sa ma las de bike si ma apuc de halbere :drunksinging: