cristilion

Ciclism de sosea in jurul Craiovei

Recommended Posts

Ceva bun ca sa merga tura de Centura :D :

acum inteleg de ce fetele nu pedaleaza ridicate din sea :))

Pentru maine am programat o ieseala spre Caracal, pe la ora 10.30, calaretii anuntati sunt: Cornel, Nea' Radu, Hipo si eu. Datorita faptului ca nu prea sunt terase cu mici si bere in zona, Cornel a luat initiativa si a vorbit cu un prieten de-al sau sa ne cumpere cate ceva si sa ne gazduiasca la un gratar si o bere. Pentru a putea sa comandam omului cantitatile necesare, v-as ruga sa va hotarati care va mai inscrieti in cursa. :bici-7: :drinking: :anotherbeer:

In weekend-ul asta o sa tradez breasla soselarilor :) cu o tura de MTB impreuna cu Dan, Mark si Cristi pana pe varful Cozia, multumita in primul rand lui Marius care mi-a imprumutat unul din MTB-urile lui. Asa ca va urez pedalare placuta pe unde planuiti sa mergeti :) .

In weekend-ul asta o sa tradez breasla soselarilor :) cu o tura de MTB impreuna cu Dan, Mark si Cristi pana pe varful Cozia, multumita in primul rand lui Marius care mi-a imprumutat unul din MTB-urile lui. Asa ca va urez pedalare placuta pe unde planuiti sa mergeti :) .

distractie placuta!

Pentru maine am programat o ieseala spre Caracal, pe la ora 10.30, calaretii anuntati sunt: Cornel, Nea' Radu, Hipo si eu. Datorita faptului ca nu prea sunt terase cu mici si bere in zona, Cornel a luat initiativa si a vorbit cu un prieten de-al sau sa ne cumpere cate ceva si sa ne gazduiasca la un gratar si o bere. Pentru a putea sa comandam omului cantitatile necesare, v-as ruga sa va hotarati care va mai inscrieti in cursa. :bici-7: :drinking: :anotherbeer:

ma bag si eu la tura spre caracal

In weekend voi spune pas,plec la tara unde voi pedala singurel pe binecunoscutul si singurul traseu de sosea,Maglavit-Vanju Mare.Mi-ar fi plăcut tura pe Cozia,insa nu am primit verde,poate mai tine vremea si o mai facem intr-unul din weekend-urile următoare.Pana atunci,spor la pedalat!

distractie placuta!

ma bag si eu la tura spre caracal

Am rugat un coleg, care deja a si facut aprovizionarea:36 mici, una buc coasta, un bax Albacher. Maine, cand ne apropiem de Caracal, sunam sa incinga gratarul. Ne vedem la locul obisnuit de intalnire pt tura de Caracal, Petrom Calu' Mort.

Dintre cei care nu sunt plecati, se baga cineva la o centura sau un Filiasi ?

Eu as fi interesat de un Filiasi sau ceva asemanator (ceva rapid oricum, fara pauza prea mare), sambata sau duminica mai de dimineata (asta daca nu plec maine la munte), Caracalul parca nu ma atrage asa tare, nu stiu de ce. Daca vrei, ma poti suna la 0744619997 sa ne intelegem mai bine.

Eu as fi interesat de un Filiasi sau ceva asemanator (ceva rapid oricum, fara pauza prea mare), sambata sau duminica mai de dimineata (asta daca nu plec maine la munte), Caracalul parca nu ma atrage asa tare, nu stiu de ce. Daca vrei, ma poti suna la 0744619997 sa ne intelegem mai bine.

Cine nu are chef de Caracal maine poate veni la o tura spre Filiasi cu mine si Catalin

duminica pot iesi si eu...maine imi e cu neputinta,intrucat trebuie sa culeg via

pai poate facem si duminica o iesire, macar sa profitam cat mai putem de vremea buna

Se destrama CCT, sau ce se intampla ?!? :-W Aa, probleme de sezon :) .Azi sunt ocupat ,ma duc la un botez, dar maine ,ceva scurt la 1...2 sa ne intoarcem, sunt dispoinibili ?? Lant intins ,plimbaretelor..!

Se destrama CCT, sau ce se intampla ?!? :-W Aa, probleme de sezon :) .Azi sunt ocupat ,ma duc la un botez, dar maine ,ceva scurt la 1...2 sa ne intoarcem, sunt dispoinibili ?? Lant intins ,plimbaretelor..!

Fiecare are niste socoteli, ca si tine dealtfel. Maine cred ca unii la ora 13-14 se trezesc din betie... :anotherbeer:

lasa nea Adi ca iesim noi..daca tot se abat de la traditie

da...filiasi e bine

la 9 e bine?omw craiovita

Eu nu cred ca vin, dupa tura de azi am simtit iar dureri la genunchi..asa ca, o saptamana repaus..dar va urez drum bun!