ovidiu

18.09.2010 - Duatlon Cetatea Brasovului - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Crezi ca sunt intrec masura daca te-as ruga sa le pui pe toate intr-o arhiva si s-o uploadezi pe transfer.ro? In mod siugur te-ai alege cu cateva beri cu proxima ocazie, de la mine sigur doua, numai sa te faci cunoscut. Multumesc! :)

Ja, ja! Subscriu la rugamintea lui xemax!

Mii de scuze. Voi incerca sa ii multumesc pe toti. Nu ma pricep deloc sa le pun pe net asa ca a iesit ce a iesit.

Chiar n-ai de ce sa-ti ceri scuze. :)

Daca ai disponibilitatea sa le "pui" pe transfer.ro tot ce trebuie sa faci este:

1) o arhiva cu toate pozele, dar dimensiunea arhivei trebuie sa fie de maxim 1 GB in caz contrar ar trebui sa faci mai multe;

2) accesezi pagina www.transfer.ro completezi campul in care iti cere adresa de mail unde o pui pe a ta, dai calea catre locatia arhivei si completezi codul acela de siguranta dupa care dai upload.

Cand intreaga arhiva v-a fi uploadata vei primi un mail care contine si adresa de unde se poate descarca arhiva cu poze. Link-ul poti sa-l dai cu doresti tu singura mentiune este aceea ca dupa ~10 zile arhiva v-a fi stearsa de pe serverele lor.

Cam asta-i toata filozofia. De obicei uploadul merge bine, totusi e de preferat dimineata devreme cand traficul este mai lejer.

foarte tare concursul! a fost pentru prima data ever cand am reusit sa alerg 10 km (bine.. impropriu spus alerg :) cel putin la tura a doua aproape am mers toata tura). partea de bicla a avut un super traseu! partea stancoasa a fost un pic mai tehnica decat ma asteptam dar a fost ok!

organizare f buna, traseu minunat, peisaje breath taking si m-am ales si cu prima mea medalie! :D

astazi inca ma resimt dupa zilele de sambata si duminica - si duatlonul si neuzerul in acelasi weekend m-au cam lasat fara puteri http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

felicitari organizatorilor si tuturor participantilor

ps. imi pare rau de baiatul ala din padure care s-a izbit de copac sau ceva si ramasese acolo si a abandonat. sper ca e mult mai bine.

Rabdare si tutun! :) Vor mai veni sunt sigur de asta... Chiar e frumos asa pt. ca n-o sa se stinga amintirea concursului prea repede! :)

In fine ca sa nu uit mare multumita lsu si nu uita sa ma tragi de maneca cand ne-om intalni! :)

Salut.

Galeria de poze este accesibila acum la www.duatlon.ro

Va invitam sa o vizualizati precum si sa mai adaugati alte linkuri catre galerii externe (folosind formular de "comment")

In curand vom posta si clipurile video ale duatlonului (interviuri, premiere, etc)

In viata mea n-am avut atatea poze de la un concurs, mai ales atatea poze bune! Bravos! Cred ca toti se regasesc pe acolo de mai multe ori, eu i-am vazut pe cei pe care-i cunosc mai bine.

Pfoai cate poze... :blink:

Mii de multumiri fotografilor de la Duatlon, in special lui Rubyca... ea mereu face poze de 5 stele. :D

Numa' bine!

Revin cu povestea mea de la Duatlon, un concurs deosebit, pentru mine unul de suflet. Povestea mea e aici:

http://hcampian.blogspot.com/2010/09/o-cursa-dura-duatlonul-cetatea.html

mi-am spus si eu povestea http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif cum s-a vazut concursul prin ochii unui amator. MINUNAT!!! :D

http://hoinareala.blogspot.com/2010/09/venit-alergat-pedalat-tarat-si-invins.html