procycling27

pro cycling manager 2010

Recommended Posts

2010 va avea o grafica mult mai buna,un simulator mult mai detaliat,profilul catararilor,palmaresul real al ciclistilor si un editor 3D.

pai daca apare saptamana asta, sigur vom mai astepta cam 2-3 saptamani pana apare un crack bun.

pcm10 va fi cel mai reusit joc din toata seria!!! va avea un simulator de cursa exceptional :)) ... din ziua in care fac rost de el, voi incepe sa creez Tour de Romania :D

pcm10 va fi cel mai reusit joc din toata seria!!! va avea un simulator de cursa exceptional :)) ... din ziua in care fac rost de el, voi incepe sa creez Tour de Romania :D

Dupa ce faci turul sa mi-l dai si mie:)).Dar sa il faci pe ala de anul trecut care a avut si tranfagarasanul.

ca sa nu mai fac alt topic doar pentru o intrebare ... are cineva crackul de la Reloaded pentru pro cycling manager 2007 ?? stiu ca e vechi jocul dar as vrea sa il REjoc zilele acestea ... am crackul intru in joc si knd dau career iasa pur si simplu fara motiv din joc :(

Edited by polist4ever lance

Sper sa-mi mearga si mie pcm 2010.Daca nu,nu e nici o problema cumpar ce-mi trebuie(placa de sunet mai mult k sigur).

Sper sa-mi mearga si mie pcm 2010.Daca nu,nu e nici o problema cumpar ce-mi trebuie(placa de sunet mai mult k sigur).

cred k vroiai sa zici placa video :(

cred k vroiai sa zici placa video :(

Placa video:512 mb

Ram:1 GB

procesor:3000+.1.80ghz:D

baieti mai bine cumparati jocul,numai piratati.nu cred ca acest forum incurajeaza piratarea.

Din pacate o sa trebuiasca sa asteptatii sa apara un database modificat cu numele reale,echipament real si mai ales un update al ciclistilor.De exemplu Evans si Sastre au 82 pe munte(cat A.Schleck) si Basso si Menchov au 81.In timp ce Armstrong are doar 78.

E vreo problema ca are Evans 82 pe munte la fel cat Andy Schleck?Mare diferenta pe munte intre cei 2 nu mi se pare.O sa zici ca Andy l-a facut praf anul trecut pe Cadel dar sa nu uitam in ce forma mizerabila a fost Evans in TdF.

Minimum system requirements

Processor : PENTIUM4 2.2GHZ/ATHLONXP 2800+

3D Graphics card : 128 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 2.0 COMPATIBLE NVIDIA GEFORCE 6600/ATI RADEON X700 OR HIGHER*

RAM memory : 1024 MB (XP)/2048 MB (VISTA/7)

Hard disk space: 6 GB

DVD-ROM: 2X DRIVE

Sound Card : compatible DirectX®9

Internet connection required for online game

Language :French, English, Spanish, Italian, German, Dutch

*INTEL GRAPHICS CONTROLLERS LOWER THAN GMA X4500 NON SUPPORTED

E vreo problema ca are Evans 82 pe munte la fel cat Andy Schleck?Mare diferenta pe munte intre cei 2 nu mi se pare.O sa zici ca Andy l-a facut praf anul trecut pe Cadel dar sa nu uitam in ce forma mizerabila a fost Evans in TdF.

Dar iti amintesc ce a facut Cadel anul asta in Giro,cand nu a rezistat in fata lui Basso,Nibali si Scarponi.Nibali anul trecut a fost distanta pe munte in Le Tour.Sastre are tot 82 pe munte,anul asta nu a facut nimic.Si oricum,nu poti sa imi zici ca Evans ar fi rezistat anul trecut langa Contador(sau A.Schleck) la Verbier sau s-ar fi aflat in grupul celor 4(Kloden,Contador,A&F Schleck) la Le Grand Bornand.

Edit: Dupa parerea mea ar trebui sa fie cam asa(fara sa stim ce o sa fie in Le Tour):Contador 84 A.Schleck 82 Basso 82 F.Schleck 81 Pelizotti 81 Nibali 81 Sastre 81 Scarponi 80 Evans 80 Menchov 80 Lance Armstrong 80 etc.

Eventual,spuneti-va si voi parearea...

Eu as zice F.Schleck 79-80(Hills 82), Sastre 79-80, Evans 80(Hills 83-84), Armstrong 79-80-81, Contador 84(Hills 78) si in rest la fel ca razvan...

Evans nu mi s-a parut in forma in Giro sau poate in prima saptamana si atat...el a fost in forma maxima in FW cand a castigat...era destul de greu sa ramana in forma atata timp..

Guest
This topic is now closed to further replies.