Tutankhamon

Piteşti

Recommended Posts

pana cadem de comun-acord asupra zilei de intalnire cmr

INVITATIE la pedalat

maine 15.08.09 o tura mica si frumoasa cu ceva asfalt si ceva macadam

intalnirea la Cornul Vanatorului ora 9:00-9:15 cu plecare inspre Babana si viraj la dreapta, prin padure cu iesire spre Budeasa.

Hai acum... cat mai tine vremea cu noi!:P

<):) Mîine sunt la Corbi cu familia. Mă duc cu biclam/, rămîn peste noapte pe acolo, mă întorc duminică. Şi o să beau în cinstea voastră o bere prin Valea Nandrii.:))

sunt si eu din pitesti, stau pe langa zinca, invitati-ma si pe mine la plimbari, ca nu prea ai cu cine sa te plimbi in oraselul asta

Joi ora 19:00 fantana-CMR pitesti

Sa vedem cati ne strangem

1.Vgeorge

2.

3. Panzer cu aparat foto cu tot :(.

Pentru turele de duminică mai am cîteva planificate pînă se termină sezonul: Piteşti - Cotmeana, Piteşti - Vultureşti (vizitez pe cineva), Piteşti - Valea Nandrii - Corbi / Nucşoara, Piteşti - Slănic.

O sa fiu prezent probabil, probabil si cu prietena X(

Cum sa ratez fata paznicului care ma tot alearga cand trec pe acolo cand o sa vada cateva zeci (sper) de biciclisti ? Cred ca o sa sune la 112 =))

zeci?nu cred.poate 10.dar daca facem asta saptamanal poate ajungem sa fim zeci.

mas baga dar nu pot....bafta !!!!

care a fost asta seara 19 august pe terasa la quatro pe la ora 21 si a primit o pereche de tibiere sixsione?

astept cu nerabdare urmatoarea intrunire.ma bag shi eu (eu fiind omu cu baietelu la plimbare).

esti binevenit, tu si oricine doreste sa ni se alature.

E o idee buna sa ramana stabilita ca intalnire generala a biciclistilor din Pitesti (si imprejurimi) ziua de joi a fiecarei saptamani, ora 19:00, fanatana.

Foarte frumoasa tura baieti, chiar daca nu ne-a mai ajuns timpul si de o bere :). recuperam data viitoare ;)

Trupa,am o veste proasta si una buna.Ince cu aia proasta:o sa scapati de mine.Maine aflu daca fac sau nu operatie de apendicita.Astazi am fost la spital pt ca ma durea burta ceva ingrozitor.Am stat pe acolo 6 ore cu perfuzii si chestii si pana la urma s-a dovedit ca nu e cazul de operatie si totusi sa ma prezint maine dimineata la inca un control.Deci maine aflu daca in urmatoarea luna o sa mai merg sau nu pe bicicleta.

Partea buna e ca scapati de mine.

Ma simt atat de trist...sincer nu ma asteptam la asa ceva

Trupa,am o veste proasta si una buna.Ince cu aia proasta:o sa scapati de mine.Maine aflu daca fac sau nu operatie de apendicita.Astazi am fost la spital pt ca ma durea burta ceva ingrozitor.Am stat pe acolo 6 ore cu perfuzii si chestii si pana la urma s-a dovedit ca nu e cazul de operatie si totusi sa ma prezint maine dimineata la inca un control.Deci maine aflu daca in urmatoarea luna o sa mai merg sau nu pe bicicleta.

Partea buna e ca scapati de mine.

Ma simt atat de trist...sincer nu ma asteptam la asa ceva

VGeorge... nu vorbi prosti:((

E o placere sa pedalam impreuna

Si apoi... tu ai fost capul rautatilor. Tu ai propus intalnirea asta. E cu siguranta o idee grozava si nu ai voie sa lipsestim/

Ramane cum am stabilit!

In fiecare joi a saptamanii, mort-copt, intalnire la fantana ora 19.

Pana atunci SANATATE!

VGeorge... nu vorbi prosti:((

E o placere sa pedalam impreuna

Si apoi... tu ai fost capul rautatilor. Tu ai propus intalnirea asta. E cu siguranta o idee grozava si nu ai voie sa lipsestim/

Ramane cum am stabilit!

In fiecare joi a saptamanii, mort-copt, intalnire la fantana ora 19.

Pana atunci SANATATE!