Tutankhamon

Piteşti

Recommended Posts

Trupa,am o veste proasta si una buna.Ince cu aia proasta:o sa scapati de mine.Maine aflu daca fac sau nu operatie de apendicita.Astazi am fost la spital pt ca ma durea burta ceva ingrozitor.Am stat pe acolo 6 ore cu perfuzii si chestii si pana la urma s-a dovedit ca nu e cazul de operatie si totusi sa ma prezint maine dimineata la inca un control.Deci maine aflu daca in urmatoarea luna o sa mai merg sau nu pe bicicleta.

Partea buna e ca scapati de mine.

Ma simt atat de trist...sincer nu ma asteptam la asa ceva

:-? Păi tu zici că o lună de zile înseamnă mult ? Un an poate >:P. Coane, sănătate înainte de toate, că pe noi tot aici ne găseşti.

Trupa,am o veste proasta si una buna.Ince cu aia proasta:o sa scapati de mine.Maine aflu daca fac sau nu operatie de apendicita.Astazi am fost la spital pt ca ma durea burta ceva ingrozitor.Am stat pe acolo 6 ore cu perfuzii si chestii si pana la urma s-a dovedit ca nu e cazul de operatie si totusi sa ma prezint maine dimineata la inca un control.Deci maine aflu daca in urmatoarea luna o sa mai merg sau nu pe bicicleta.

Partea buna e ca scapati de mine.

Ma simt atat de trist...sincer nu ma asteptam la asa ceva

:-? Păi tu zici că o lună de zile înseamnă mult ? Un an poate >:P. Coane, sănătate înainte de toate, că pe noi tot aici ne găseşti.

am fost la doctor, tot e o indoiala maine iar trebuie sa ma duc sa imi fac analize.Deci astazi stau pe ceai si pe apa plata cu lamaie.Totusi s-ar putea sa fie doar o infectie,am leucocitele cam mari, dar cand ma apasa doctoru nu ma doare deloc.Sper sa fie totul ok.

Pana vad ce fac, trebuie sa spun:Ne vedem joi :-?

am fost la doctor, tot e o indoiala maine iar trebuie sa ma duc sa imi fac analize.Deci astazi stau pe ceai si pe apa plata cu lamaie.Totusi s-ar putea sa fie doar o infectie,am leucocitele cam mari, dar cand ma apasa doctoru nu ma doare deloc.Sper sa fie totul ok.

Pana vad ce fac, trebuie sa spun:Ne vedem joi :-?

O să fiu mai devreme la Fîntînă, pe la 18.30. Cred că ar trebui să ne întîlnim pe la 18.00 de acum înainte, deja la 20.30 nu mai este vizibilitate.

Da, domnule panzer.Cert e ca nu pot sa vin azi.Nu vreau sa fortez nota cu problema mea, mai ales ca sapt viitoare am 2 examene.

O sa fiu suflet cu voi...

Dar daca ma gandesc mai bine, ar merge o mica plimbarica, fara offroad.Acu depinde ce vreti sa facem azi, ori ne plimbam prin Pitesti asa cum trebuie ori repetem ceea ce am facut sapt trecuta?

Eu unul aş opta pentru o „babană“, poate pînă la Prislop, avem 2 sau 3 kilometri de off-road, dar nu din cel sălbatic :D, precum la Ştefăneşti ...

Pai care sa fie miscarea, eu am imbratisat pomul si bicicleta m-a imbratisat pe mine. Foarte fain overall, acelasi traseu ca saptamana trecuta.

Imi pare rau ca n-am reusit sa ajung dar joi am fost plecat din Pitesti si am ajuns inapoi abia la 9 seara

Daca se schimba ora de intalnire sa anuntati aici

La trante probabil ca eu o sa urmez pt ca data viitoare daca se merge tot acolo vreau sa cobor mai mult pe bicla decat sapt trecuta cand am evitat zonele mai abrupte ;))

maine plec in plimbare 2-3 ore inspre Babana

pentru doritori, startul se da la grota trivale ora 13 00

Care fantana Piata Milea sau la Davila ?

Davila. Cum stai cu spatele la Primărie, în stînga fîntînii.

INVITATIE PE TRANSFAGARASAN<:-P<:-P<:-P

Sambata, 5.09.09, plecare din Pitesti, cu masina pana la Capra.

Urcare pe bicle pana in varf.

Coborare in Cartisoara (fireste, pe bicle:D/).

Urcare inapoi, pana in acelasi varf (normal, pe bicleX_X).

Coborare la Capra, pe doua roti si retur la Pitesti pe patru (roti).

Durata totala estimata 10-11 ore.

Doritorii care pot sa ne insoteasca in frumoasa tura sunt asteptati la ora 6AM punct, in parcarea Kaufland Nord (Gavana).

Avem deja o masina plina, 4 temerari cu patru biciclete pe plafonul masinii.

:-bd>-

salutare pitesteni,

si eu sunt din Pitesti. vreau sa vin si eu la o plimbare cu voi.

apropo de tranfagarasan as vrea sa vin dar nu am suporti de bicicleta pt masina, poate cineva sa-mi transporte si mie bicla?

Edited by silviu_79

Salutare! După cum am spus, a trebuit să plec la ţară. Abia m-am întors. O să încerc să pun mâine bicicleta la punct şi poate o să ies la următoarea tură. Pe Transfăgărăşan aş veni şi eu, dar n-am la cine să pun bicla...

INVITATIE PE TRANSFAGARASAN<:-P<:-P<:-P

Sambata, 5.09.09, plecare din Pitesti, cu masina pana la Capra.

Urcare pe bicle pana in varf.

Coborare in Cartisoara (fireste, pe bicle:D/).

Urcare inapoi, pana in acelasi varf (normal, pe bicleX_X).

Coborare la Capra, pe doua roti si retur la Pitesti pe patru (roti).

Durata totala estimata 10-11 ore.

Doritorii care pot sa ne insoteasca in frumoasa tura sunt asteptati la ora 6AM punct, in parcarea Kaufland Nord (Gavana).

Avem deja o masina plina, 4 temerari cu patru biciclete pe plafonul masinii.

:D>-

Să vă luaţi şi ace de cravată la voi să vă prindeţi limba >:D. Spor la pedalat !@};-

Baieti din pacate nu pot sa merg sambata, asa ca va doresc pedalare placuta.