alin.alexa

Manete Frana Cursiera - Model Vechi

Recommended Posts

salut. am demontat kettler-ul vechi de 22 ani sa il curat/ung/schimb consumabile si nu prea imi place cum arata manetele de frana. as vrea sa le schimb dar nu gasesc nimic sh in genul asta http://www.bikesomewhere.com/bikesomewhere.cfm/productLarge/7/47/20001?i=default

nu vreau sa le cumpar noi (nu vreau model nou pe bicla veche) si mai ales nu vreau sa mut schimbatoarele de pe cadru. aveti idee unde pot gasi asa ceva in ro? cu cablul de frana ascuns pe ghidon

multumesc

pe ebay.de gasesti tot ce vrei,piese din toate generatiile,firmele,etc.Poate chiar gasesti vanzatori care trimit worldwide,chiar si romania si nu e asa complicat cum crede lumea

De acea era bun bazarul ,niste piese le m-ai gaseai la rubrica bazar. Am fost in targ DUMINICA la vitan si foarte slab ca piese ,numai gunoaie si piese depasite. Este cineva acolo care are ceva biciclete mai bune si piese ,in rest saracie lucie

pe ebay.de gasesti tot ce vrei,piese din toate generatiile,firmele,etc.Poate chiar gasesti vanzatori care trimit worldwide,chiar si romania si nu e asa complicat cum crede lumea

in acest caz cum se procedeaza ,daca nu este complicat ,pe mine m-ar fi interesat niste stikere cu bianchi

sanatate

Salut, cred ca mai am eu niste manere sunt shimano 105 dar nu nai tin minte daca sunt cu cablu ingropat sau nu, din cate stiu nu, daca te intereseaza vedem cum luam legatura, eu sunt din bucuresti.

De acea era bun bazarul ,niste piese le m-ai gaseai la rubrica bazar. Am fost in targ DUMINICA la vitan si foarte slab ca piese ,numai gunoaie si piese depasite. Este cineva acolo care are ceva biciclete mai bune si piese ,in rest saracie lucie

in acest caz cum se procedeaza ,daca nu este complicat ,pe mine m-ar fi interesat niste stikere cu bianchi

sanatate

pai e foarte simplu,iti faci cont de ebay,domnule Buchter,important e sa ai un cont in euro,sau cont paypal,se citesc atent informatiile cu referire la tariile unde e dispus vanzatorul sa expedieze,se cumpara online,se trimit banii+taxa de transport cat mai repede in contul vanzatorului,dupa primirea baniilor de catre vanzator,el va trimite pachetul cu dhl sau ceva similar si cam atat.Cu timpul te inveti.Sper ca am fost de folos si am explicat cat se poate de clar. :P