danielp

Brasov - ture,trasee, ieşiri

Recommended Posts

Hai maine la un Postavaru daca ai timp...

As veni cu mare drag, doar ca maine e zi de musafiri... Sper sa reusesc weekendul viitor sa vin cu voi pe undeva. 

• Upvote 1

Duminica asta daca vremea permite poate ies si eu la o plimbare...Dar nu stiu daca rezist 70-80 km:) 

Super tare! Eu trebuie sa-mi iau papuci noi, ca s-au dus de tot aia vechi. Stiti pe careva care aduce, la un pret bun? Imi trebe 42-43 cu sistem SPD. Multam!

Pt. şoselarii din Braşov: îl stiti careva pe un anume Spataru Dan (ca si cantaretul), care a facut ciclism pe la Steaua prin '91-92(are cam 38-40) varsta;

Nu l-am mai vazut din armata...

Cineva interesat de o comanda pe www.wiggle.co.uk?

Au reduceri mari la unele produse pana in 30 Ian, haine si incaltaminte.

De la o anumita suma au shipping gratuit.

Eu s-ar putea sa iau ceva de la ei, dar ma mai gandesc totusi ;)...

Salut, ma numesc Mihai Macarie,sunt nou venit pe acest forum,vreau sa va insotesc la turele de sosea in viitor daca nu va deranjeaza.multumesc

Salut, ma numesc Mihai Macarie,sunt nou venit pe acest forum,vreau sa va insotesc la turele de sosea in viitor daca nu va deranjeaza.multumesc

Bine ai venit! La cat mai multe ture!

• Upvote 1

Salut si bine ai venit Mihai. Deocamdata nu iesim ca e zapada, cum se usuca soseaua iesim si poti veni cu noi.

@@mihaimacarie Salutare si spor

Ca o mentiune: cand se anunta "rulaj usor" (vezi mai sus) ... nu e nici pe departe usor. Eu mi-am inghitit galushca.

Daca te dai si pe munte (la deal, adica nu "la vale") ... in mine gasesti un amator.

Spor

Salutare colegi brasoveni, doreste cineva sa faca o comanda de pe la magazinele din strainatate, bike24, etc... eu sunt interesat de o pereche de incaltari, poate ne strangem mai multi... multumesc

Salutare! Cum vremea se anunta mai mult decat buna pentru acest weekend, propun pentru duminica (09.02) o prima tura de dezmortire la care sa poata participa oricine doreste indiferent de nivelul de pregatire/bicicleta s.a.m.d. (mai mult o plimbare de inaugurare a noului sezon)

Locul intalnirii propun sa fie arhicunoscuta parcare de la Profi Gemenii, ora 13

Salutare colegi brasoveni, doreste cineva sa faca o comanda de pe la magazinele din strainatate, bike24, etc... eu sunt interesat de o pereche de incaltari, poate ne strangem mai multi... multumesc

àndrei te pot ajuta eu cu ceva nou daca vrei, poti sa imi dai un pm si discutam:D