danielp

Brasov - ture,trasee, ieşiri

Recommended Posts

Tură de munte pentru duminică, probabil Ciucaș (reloaded), traseu 5-6 ore...

Cu masina pana in pasul Bratocea...

Salutare colegi brasoveni, doreste cineva sa faca o comanda de pe la magazinele din strainatate, bike24, etc... eu sunt interesat de o pereche de incaltari, poate ne strangem mai multi... multumesc

salut,

pe bike24 s-a facut o comanda de curand

eventual facem pe wiggle.co.uk daca ne adunam cativa. am vazut si incaltaminte la oferta...

Salutare, sunt si eu nou pe forum si in oras, primiti oameni mai slab pregatiti? Ca sa aveti o referinta, pot sa ajung intr-o ora in poiana. Ms.

Bine ai venit! Si eu sunt la fel de bine pregatit, dar o sa incercam sa tinem pasul cu restul

Bine ai venit Cristi! Cu vointa multa iti  vei imbunatati perfomantele, te asteptam la turele noastre. 

In grupul nostru care s-a format se face Poiana cam in 30-35 min, sunt unele mici exceptii care au coborat sub 30. Te asteptam la ture si succes la antrenamente!

Dupa ce anul asta  s-a cam iesit mai putin organizat, incercam sa revenim la vechile obiceiuri..asa ca duminica avem in plan o tura lunguta

Bv-Maierus-Rupea- Cata-Sanpauli-Ocland-Baraolt-Maierus-Bv aproximativ 170km, plecare la ora 11.30 vesnicul Profi.

tura de anul trecut

• Upvote 1

Chiar ma gandeam de ce nu mai scrie nimeni pe aici...

Fiecare munceste pe cont propriu :).

Legat de tura, m-ar interesa, dar nu e cam tarziu la 11:30?

Ziua e inca scurta si ora nu s-a schimbat...

Eu zic ca nu e tarziu..depinde de cine vine, daca vin oameni care nu au fost cu noi le va fi foarte greu..

Oho, deja ture asa lungi vreti? Eu inca ma gandesc sa fac ture de 100-150km mai ales ca ziua inca nu e atat de lunga iar de la ora 5 deja e racoare mai ales daca stai atatea ore pe bicicleta si simti mai tare frigul. Pana atunci poate cititi pe facebook ideea mea ptr sezonul acesta, nu stiu sa atasez aici un .doc:)

Salut. M-au intrebat deja din baieti daca nu facem comanda si sezonul acesta de echipament. Deja sunt cativa care vor. Design-ul probabil nu il schimbam ca este destul de greu de schimbat si eu momentan nu am timp sa stau iar sa lucrez in Photoshop.... Sa imi scrieti aici sau pe Facebook cine si ce vrea sa isi comande ca cel tarziu pana la sfarsitul lunii viitoare sa facem comanda.

Salut. M-au intrebat deja din baieti daca nu facem comanda si sezonul acesta de echipament. Deja sunt cativa care vor. Design-ul probabil nu il schimbam ca este destul de greu de schimbat si eu momentan nu am timp sa stau iar sa lucrez in Photoshop.... Sa imi scrieti aici sau pe Facebook cine si ce vrea sa isi comande ca cel tarziu pana la sfarsitul lunii viitoare sa facem comanda.

Eu vreau! full option :) Merci!

@@cristi_tulcea noi comandam de la bellotto. @adicociu eu vreau sa vin:) Ma inscriu saptamana viitoare probabil.

cel mai probabil am sa merg si eu la prima evadare. Nu stiu sigur daca merg cu masina sau nu.

Iata si preturile echipamentelor de anul acesta: In principiu pastram preturile de anul trecut, 

tricou 27 euro/buc 

pantalonii 27 euro/buc

bluza maneca lunga material vara 23 euro

tricou maneca lunga primavara-toamna 25 euro/buc

incalzitoare maini 8 euro/per

incalzitoare picioare 10 euro/per

combinezon contratimp/triatlon 47 euro/buc. 

La combinezon triatlon avem set si separat cu material fir de argint care se usca mai rapid decat cel normal la 61 euro/set.

Buna dimineata! Sa inteleg ca deocamdata nu se anunta o continuare a super turei super lungi ? Sau macar ceva asemanator, de incalzire? M-am cam plictisit sa ma fugaresc singur cu vantul :D

• Upvote 1

Am pus pe grupul de Facebook lista cu tabelul marimiilor de anul trecut. Ptr Tymax si Alex03, nu pot sa deschid mesajele de aici nu stiu de ce. Lasati un msg pe Facebook sau pe tel .