danielp

Brasov - ture,trasee, ieşiri

Recommended Posts

Salut,

Din motivul ca l-am stresat pe Catalin la comanda trecuta si a fost foarte amabil, m-am angajat sa fac eu comanda asta.

Asa ca, trimiteti va rog la mine mesaj cu comanda, va trimit mail-ul si continuam discutia pe mail. Vinerea viitoare e 11 iulie si plec la Paltinis. Asa ca, daca va grabiti, o sa dau comanda pe joi, pe 10. Altfel, daca nu va grabiti: luni pe 14.

Sunt deschis sa facem comanda si pe alte site-uri: rose, bike-discount, bike-components. Daca se aduna alta majoritate ...vedem, dar deocamdata ramane pe bike24.

Spor,

Cristi

Scuze ptr postul off. Vreun brasovean inimos poate imprumuta o caseta de munt, Campa 10v, unei prietene care participa maine la triathlon Brasov? Are un 12-23 pe bicla acum...

Salutare, poate sa-mi dea si mie cineva o invitatie in grupul de ciclism pe sosea, am vazut ca baietii nu mai sunt pe aici, si am inteles de la cristi ca e un grup pe facebook
Multumesc.

Apropo, stiti de unde as putea sa-mi cumpar niste pantofi pt spd-sl la un pret cat de cat acceptabil?

Salutare,

Pentru ruta Praid -> Brasov, care e cea mai buna varianta din punct de vedere starea drumului?

Multam

Am facut saptamana trecuta un traseu foarte frumos. Busteni-Azuga-Valea Azugii-Cabana Trifoiu-Sacele-Brasov. Daca e cineva de prin Busteni de cursa lunga sa ma anunte :) .

A fost cineva din Predeal in Saua Baiului prin Valea Leucii? Se poate ajunge in Saua Baiului cu bicla prin Valea Iadului sau e indicata o alta ruta?

VIadului_zps012b1a89.jpg

daca face cineva comanda pe bike24 dati si mie un mesaj

Salut,

Vad ca e seceta de ture postate, cel putin aici, poate in realitate chiar se iese la sosea.

Daca nu mai scrieti aici, unde va gasesc pe Facbook la ture de brasoveni?

As fi interesat de o comanda pe http://www.tgstore.co.uk

Site-ul e specializat pe haine de ciclism / alergare si mai nou inot si au reduceri la anumite produse...

In mare preturile sunt mai bune aici decat pe bike24, vorbind de haine ca altceva nu prea au...

Daca ne adunam mai multi poate facem o comanda.

La comanda < 250 £(GBP) shipping 15 £(GBP).

> 250 £(GBP) shipping 0 £.

Salutare prieteni din Brasov!

Am un mesaj pt dm. Ngorgan - nu-i stiu numele sau din pacate. Daca il stie cineva va rog sa-i trimiteti mesajul meu! Multumesc

Salutare Ngorgan!

Trebuie sa luam legatura urgent!
Va rezolv o invitatie  gratuita din partea lui Lucian Mandruta la tura din 25-26 aprile de anul acesta pt dvs. si fetele dvs.

Doar sa-mi dati un telefon la nr. 0734 092 564 sau un email la claudiumoga @ yahoo . com

Sau puteti sa-i scrieti direct pe facebook lui Lucian Mandruta si s-a rezolvat.

In 2013 cand ne-am intalnit la tura spre mare, Lucian Mandruta a fost impresionat de fetitele dvs. la fel si eu!

Sa auzim de bine!

cu respect,
Claudiu

Va multumesc!

Am luat legatura cu domnul Nicolae!

Ture frumoase va doresc si un sezon nou de exceptie!

Salutare. Ati inceput sa iesiti la ture organizate? Puteti posta si pe aici pentru cei ce sunt noi in zona?  M-ar interesa si cum mai e treaba cu iesirea din Sacele?

Buna,

Cine face sau vrea sa faca o comanda pt. Bike-Discounts pt. 24.05 incolo ?

Buna, daca vrea cineva sa vina sambata 31.10.2015 in Poiana din Bv pe Drumul Vechi, apoi pe  Kanzel (telecabina) - Postavaru si coborare pe Drumul rosu, am postat un anunt aici